Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
informacja---"wojna" w BELENIU
#1
[glow=orange][shadow=orange]witam wszystkich
jestem nowy Paweł --pablcbr
chciałem poinformowac o "wojnie" w BELENIU koło ZDUŃSKIEJ WOLI
odbedzie sie 02,09,2006 r raczej popołudniu
polecam i pozdrawiam
[/shadow][/glow]


[ Dodano: 27 Sierpień 2006, 23:43 ]
pablcbr, CO TO ZNACZY POD PSEUDO EROTOMAN GAWEDZIASZ????kto to klika


Załączone pliki Miniatury
       
Odpowiedz
#2
Witaj. Miło cię gościć. Erotoman- gawędziarz to stopień/ranga na forum (najniższy). Im więcej postów napiszesz tym większy stopień otrzymasz Smile Wszystkie są z jajem więc jeżeli chcesz je wszystkie sprawdzić wejdź do tematu Rangi. Pozdrawiam
"Bóg walczy po tej stronie, która ma lepszą artylerię" - Napoleon Bonaparte
Scale Model Warehouse Poland smwarehouse.pl
Odpowiedz
#3
Propo inscenizacji w Strońsku - Beleniu - już po naszej inscenizacji - fotki, relacje znajdziecie pod linkiem: <!-- m --><a class="postlink" href="http://www.28pp.fora.pl/viewtopic.php?t=552">http://www.28pp.fora.pl/viewtopic.php?t=552</a><!-- m -->
Tylko guziki nieugięte
przetrwały śmierć świadkowie zbrodni
z głębin wychodzą na powierzchnię
jedyny pomnik na ich grobie
i dymi mgłą katyński las (...)
Odpowiedz
#4
Bolas też hulałeś po polu z kulasem w gipsie? Heh chyba wyglądąłeś na najbrdziej realnego rannego żołnierza :-) Zycze szybkiego powrotu do zdrowia!
Pozdr MJ
Odpowiedz
#5
Niestety nie z gipsem na nodze po pierwsze nie dało rady, po drugie moim zdaniem ine wypadało mi zakładać munduru WP w takim stanie, a po trzecie zostałem zmuszony do bycia fotografem i jedyne co mogłem zrobić to wspomóc prace logistyczne Wink Ale sobie przynajmniej później serie walnąłem z DP i parę ślepaków z TT Wink Podobna rola czeka mnie w Kęblinach prawdodpodobnie - szkoda. Pół roku przygotowań i sobie spojrze z boku :cry: ... trudno Wink
Tylko guziki nieugięte
przetrwały śmierć świadkowie zbrodni
z głębin wychodzą na powierzchnię
jedyny pomnik na ich grobie
i dymi mgłą katyński las (...)
Odpowiedz
#6
Ano w czasach pokoju też są straty w ludziach i sprzęcie. To dołujące że samemu nie można brać udziału w czymś w co się włożyło tyle przygotowań, ale... trzeba iśc dalej ;-)
Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

Gunship
"Bóg walczy po tej stronie, która ma lepszą artylerię" - Napoleon Bonaparte
Scale Model Warehouse Poland smwarehouse.pl
Odpowiedz
#7
A kiedyż to Ci ów upierdliwy gips usuną? Wspomożesz nas choćby merytorycznie w Wiączyniu?
Pozdr MJ
Odpowiedz
#8
Hmmm w Wiączyniu to ja mam nadzieję wspomóc Was czynnie łopatą, grabkami i czym tam się da. Na pewno chce tam czynnie popracować bo czuję się tam jak w domu. A co do gipsu - do 15ego niby, ale 10ego mam inscenizacje w Kęblinach no i ten termin gipsu mi mocno koliduje więc chyba się go pozbęde. Później niestety ciepie na poprawki na UŁ i Bzure 2006. Dlatego pisałem o początku semestru jak juz się wszystko uspokoi.
Tylko guziki nieugięte
przetrwały śmierć świadkowie zbrodni
z głębin wychodzą na powierzchnię
jedyny pomnik na ich grobie
i dymi mgłą katyński las (...)
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości