Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SPOTKANIE SPRZĄTACZY CMENTARZA W WIĄCZYNIU DOLNYM
Jeżeli chodzi o Bechcice to oczywiście wymagają one sporo pracy. Mam fotki kilku cmentarzy, które również oczekują na swoją kolej. Tylko cholera, za nic nie mogę załączyć tych fotek, ani wstawić pliku. Może wyślę komuś mailem, to może sobie poradzi lepiej. Pozdrawiam.
Byłem dziś w Wiączyniu. Gmina wyonała kawał roboty, ale i dla nas kawał został. Generalnie 1/3 cmentarza wykarczowana, w zasadzie strona Niemiecka prezentuje sięcałkiem okazale. pozostało odsłonić tablice i wyczyścić je z mchu. Strona Rosyjska bardziej zapuszczona ale i tam widać pewien postęp. A teraz do meritum potrzebujemy następujące narzędzia:
sekatory
toporki
siekierki
tomahowki
szpadel
szczotki ryzowe
grabie
łopata
szczotka lub miotła do zamiatania
Proponuję następujący przebieg prac:
1. powitanie
2. praca
3. pożegnanie :-D
Zartowałem
sądze ze jedna osoba np Sac zajmie się usunięciem bazgrołów z obelisków 2 inne osoby wygrabianiem i odsłanianiem tablic nagrobnych, reszta tnie i wynosi krzaki.
Pozdr MJ

[ Dodano: 27 Wrzesień 2006, 20:29 ]
Ps gdybyście mieli jakieś pytania lub trudności z odnalezieniem cmentarza to proszę o kontakt 505613150.
o Której zaczynamy ? 9.00 - 10.00 , myślę że powinniśmy zacząć rano. Coś wspominałeś o ognisku, , trzeba zrobić ściepę na kiełbasę napoje i chlebek, bo sądzę że przywożenie przez każdego papu nie jest dobrym rozwiązaniem .... mam kartę do makro mogę zakupić jakąś wodę mineralną bub coś innego wg upodobań w drodze na cmentarz...
Sac
Ja jestem za! Pan Leśnik pewnie nam pozwoli. Co do zakupów to niech się wypowiedzą wszyscy, ja mogę się zrzucić lub przywieść swoje bez różnicy. Porozmawiam z Gminą co by po robocie można sie było przemyć w szkole.
Pozdr MJ
Czyli moja kosa na nic! No dobra, jeszcze będziecie chcięli. Z narzędzi zbrodni, które wymienił Jagoda posiadam tylko grabie. No może jeszcze jakiś sekator wykombinuję.
Co do żarcia, to jest mi wszystko jedno kupimy indywidualnie czy zbiorowo. Będę o 10.
Hefi weź tę kosę ze sobą na wsjakij sluciaj (wszelki wypadek) może się przyda.
Pozdr MJ
Hefajstos , pisałeś , że jedziesz samochodem , masz wolne miejsce :?: , jestem ze Śródmieścia.

pzdr.
a ja z dabrowy moze ktos ma 2 wolne miejsca pzdr
Z rozkładu wynika, że autobusy 91 i 91A w soboty jeżdzą o godz. 8.45 i 9.50 (z krańcówki przy Rokicińskiej). Do Wiączynia-Gimnazjum jedzie się 22 minuty. Czyli na jakaś 10.20-30 powinniśmy się już zejść na miejscu.
Wójt mówił, że 10 osób wystarczy. Czyli silna Grupa Łódź. Pozdrowienia
Martin i obert8, chętnie was zabiorę. Martin, będę jechał Wólczańską ( od Próchnika ) do Mickiewicza. Może umówimy się gdzieś na Wólczańskiej? Obert8, z Tobą mogę umówić się gdzieś na Piłsudskiego. Myślę,że około 9.30? Będę miał ze sobą kosę spalinową, więc może być mało komfortowo. Czekam na konkretne miejsca spotkania. Moje gg 7924401, maila macie w profilu, tel. 511 138 914. Pozdrawiam.
super bede czekal ok 930 pod szpitalem korczaka ale ja bede z synem mlodym mauserem zmiesci sie
No to my umówmy się pod 'Galerią" od strony Piłsudzkiego , a potem już prosto pod Korczak . Może być :?:

pzdr.
Panowie posty dotyczące umawiania się konkretnego z pojedyńczymi osobami proszę załatwiać na priv bądz mailami czy gg a nie zaśmiecać forum :evil: .
W niedzielę je wykasuję.

:mrgreen:
"Bóg walczy po tej stronie, która ma lepszą artylerię" - Napoleon Bonaparte
Scale Model Warehouse Poland smwarehouse.pl
Okej o której zaczynamy ? Jakby ktoś miał problem to moge zabrać ze 2-3 osoby z krańcówki na Janowie (kończą tam bieg autobusy 85, 96, 55 i 55A, 72, 98) ... kwestia umówienia detali. Trochę mnie jeszcze łapa boli ale dam rade coś pomóc. Ino wpiszcie mnie na liste.

pzdr
Tylko guziki nieugięte
przetrwały śmierć świadkowie zbrodni
z głębin wychodzą na powierzchnię
jedyny pomnik na ich grobie
i dymi mgłą katyński las (...)
Ja byłem w Bechcicach niedawno, ale że miałem mało czasu a cmentarz wyglądał jak dżungla darowałem sobie wchodzenie na jego teren. Tam trzeba naprawdę dużo zrobić....


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości