Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Modelarskie opowieści
#1
a może być model wyrzeźbiony? Kiedyś dziecko mi marudziło, żeby mu kupić, a szkoda mi było kasy, więc zrobiłem mu samolot z drewna Smile
Odpowiedz
#2
Yhh w zamyśle miało to być P-7 albo P-11 ?Smile Mój dziadek kiedyś wystrugał z drewna fajny model MP-40 Big Grin była frajda...
"Bóg walczy po tej stronie, która ma lepszą artylerię" - Napoleon Bonaparte
Scale Model Warehouse Poland smwarehouse.pl
Odpowiedz
#3
generalnie to jest fantazja zrodzona w umyśle po dwoch piwach (gdybym dziecku zafundował model, zabrakłoby na kolejne). Samolot jest czerwony z czarnymi krzyżami. Potem przerzuciłem się na rzeźbienie grzybów, malowanie i podrzucanie ich do lasu. Ale grzybiarze mieli miny... Kurki najlepiej robi się z kory topolowej, potem tylko plakatówka
pod kolor i zabawa przednia. Teraz planuję kawał znajomum poszukiwaczom - pocisk z drewna tuż pod ziemią, z wbitym gwoździem, żeby zapiszczało...
gunship napisał(a):Yhh w zamyśle miało to być P-7 albo P-11 ?Smile Mój dziadek kiedyś wystrugał z drewna fajny model MP-40 Big Grin była frajda...
Odpowiedz
#4
To jak coś większego to daj klilka gwoździ żeby większy sygnał był Smile
"Bóg walczy po tej stronie, która ma lepszą artylerię" - Napoleon Bonaparte
Scale Model Warehouse Poland smwarehouse.pl
Odpowiedz
#5
Hihi!
Znajoma kiedyś podrzuciła na wykopaliskach samodzielnie wykonaną kopię narzędzia ze szkła wulkanicznego (obsydian). Jeden taki ważny archeolog do dziś jest obrażony :mrgreen: :lol: :lol: :-D
"[gdy zaś przyjech]al przed pyeć źssyadl krol y [spojrzał] w pyeć a Mar[chołt leżał na twarzy u pr]ogu y spu[ściwszy spodnie, pokazywał mu] rzyć iay[ca."
Weyssenburger 1514 r.
Odpowiedz
#6
przypomina się humoreska Haszka o niejakim Babamie i archeologach, którym za pieniądze podrzucał skorupy swoich garnków...
archeo napisał(a):Hihi!
Znajoma kiedyś podrzuciła na wykopaliskach samodzielnie wykonaną kopię narzędzia ze szkła wulkanicznego (obsydian). Jeden taki ważny archeolog do dziś jest obrażony :mrgreen: :lol: :lol: :-D
Odpowiedz
#7
Panowie odbiegamy od tematu ..... :-)
a ze opowieści fajne - robimy nowy post ...
Stella, nigdzie nie jest napisane że model ma być z PCV czy z kartony tylko li i wyłącznie, sam szykuję "skraczbilda", z różnych materiałów w tym z drewna, zatem spoko, tylko fotki badziej czytelne, bo oceniane będą fotki nie modele :-)
pozdrawiam
Sac
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości