Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wspólne poszukiwania z "Grupą Łódz"
#16
Obert w chwili obecnej (tj od dnia powstania tego forum) grupa Łódź nie co powiększyłą swoje szeregi chociażby o SGO Zgierz ;-) (pozdrowienia) Ja ja cóż biedny Miś dzielnie dziergam drugą magisterkę i póki co to jest priorytet!
Pozdr MJ
Odpowiedz
#17
ACHA :roll:
Odpowiedz
#18
A Ja twardo tyram żeby móc nabyć maszynę robiącą PIIIII :mrgreen: i wspólnie móc z wami wybywać w teren. U mnie sprawa o tyle skomplikowana że co drugi weekend wyjęty z życiorysu (studia) a ponadto moja niewiasta mieszka daaaaleeeeko więc trzeba jeździć :-( ... no ale na Roztoczu to można wojować z "pikawą" 8-) co też będę czynił dzięki uprzejmości Jagody w najbliższy weekend. Życzcie mi ciekawych fantów :!:
"Bóg walczy po tej stronie, która ma lepszą artylerię" - Napoleon Bonaparte
Scale Model Warehouse Poland smwarehouse.pl
Odpowiedz
#19
Witam. Chętnie się wybiorę gdzieś. Jestem rzeczywiście "kopacz -teoretyk", nigdy jeszce niczego nie wyszarpałem. Nie uwierzycie ale od dobrych kilku lat mam coś takiego co robi piiiii kiedy gdzieś jest coś metalowego. Nie wiem tylko czy jest to jeszcze sprawne. No, nie gadajcie tylko jedźmy gdzieś - nie musimy od razu do Szczecinka. Pozdrawiam.
Odpowiedz
#20
Panie i Panowie skoro akcja 23 wrzesnia odpadła i częśc nie ma co robić to może wyskoczym gdzieś na wspólne kopanko np do lasu gałkowskiego, co prawda swojego sprżetu na pewien czas się pozbyłem (użyczyłem adminowi tego forum) ale mogę dla toważystwa poszlajać się po lesie. A może ktoś z szanownych forumowiczów posiada dwa sprżety i może by mi na owy dzień użyczył?
To co 9 rano 23 września w Gałkowie? Będzie też dobra okazja zeby się zobaczyć :-)
Kto za niech da znać!
Pozdr MJ
Odpowiedz
#21
bardzo chętnie :-) polecam się ...
Sac[/fade]
Odpowiedz
#22
Jagoda, czemu mi to robisz? Ja 23 muszę być na Mochnackiego na zawodach. A tak chciałem choć raz sobie czegoś poszukać.
Odpowiedz
#23
Hefi zdązymy jeszcze pokopać, a 23 cóz jeżeli dojdzie kopanie do skótku to ja będe komuś szpadel nosił :-)
Pozdr MJ
Odpowiedz
#24
Ja jestem za a nawet przeciw bo jak wiadomo są plusy dodatnie i ujemne - słyszałem (a raczej czytałem), że Gałków ma być "rozbrajany" przez saperów... oj się chłopaki narobią... z 2 lata i tak im czasu zabraknie ;-)

Tylko trzeba ustalić gdzie się spotykamy i o której w Gałkówku a może w Justynowie ?

OldWit
Z wódką jest jak na wojnie – są straty w ludziach i w sprzęcie Wink
--------------
"[...] pokój, jak prawie wszystkie sprawy tego świata, ma swoją cenę wysoką, ale wymierną. My w Polsce nie znamy pojęcia pokoju za wszelką cenę. Jest jedna tylko rzecz w życiu ludzi, narodów i państw, która jest bezcenna. Tą rzeczą jest honor."

Józef Beck (5.V.1939)
Odpowiedz
#25
to w którym miejscy jest zbiórka ? bo rozumiem że temat aktualny. Jagoda , jako Osoba Funkcyjna zarządź proszę co i gdzie :-) , i nie ma co marudzić tylko piszczałki w dłoń i do lasu :-) ja mam czas jedo do 13, ale zawsze i to dobre
Sac
Odpowiedz
#26
Zbiórka u babci w knajpie po lewej stonie tużpod lasem na trasie z Justynowa do Gałkówka godzina 10!
Sac nie mógłbyś mnie zabrać jeżeli jedziesz autem? Po drodzę pokażę Ci gdzie jest ten cmentarza w Waiączyniu. Wrazie co na prv masz mój tel. Proszę o kontakt!
Pozdr MJ
Odpowiedz
#27
Okej potwierdzam swoja obecnosc zabieram sie z Sacreble dzieki jego uprzejmosci heheh.Pozdrawiam;] :-D
Odpowiedz
#28
Poprzedni post byl moj znow mnie nie zalogowalo :/
Odpowiedz
#29
No to panowie miłej zabawy. Ja ruszam dziarsko do roboty ;-)


pzdr.
Odpowiedz
#30
Wiec zamieszczam 4 fotki z wypadu do lasu Galkowskiego.Wiec tak w wyprawie brali udzial:Jagoda ,Sacreblue,Kade czyli ja;]
Na poczatku zawinelismy Jagode na bardzo fajnym skrzyzowaniu(powinni tam robic testy na prawo jazdy).Po tym epizodzie udalismy sie na parking kolo Baru:''U Babci'' czy jakos tak ;]]Gdzie Jagoda uleczyl ostrego kaca Leszkiem a Sacreblue kupil Pepsi(chyba do konserwacji fantowWink)Po krotkich zakupach wpadlismy do lasu na rowni z wycieczka z pobliskiej szkoly(nie mieli wykrywek wiec pewnie na grzyby ; DPonizej foty:

[Obrazek: 79967b8707311c12m.jpg]

Akt pierwszy:''Czyli szybka naprawa wykrywki''
Wiec czasami zdaza sie tak iz zapomnimy o przejsciowce do sluchawek a glosniczek zostal uszkodzony na poprzednich wyprawach.Coz zrobic w takiej sytuacji???Na to pytanie znajdziecie odpowiedz u Sacreblue ktory udowodnil swoje zdolnosci zlotej raczki; D
Do podlaczenia na krotko przyda sie:Szwajcar (scyzoryk hehWink,guma do zucia po przejsciach jak takze ekipa wspierajaca i dopingujaca.Na zdjeciu wyraznie widac Jagode w pozycji dopingujacej i doradzajacej.P.sTonguerzyda sie takze dobra dawka humoru i wiara w naprawiajacego;]]P.s:Warto zabarac ze soba tasme izolacyjna,kombinerki oraz szwajcaraWink(scyzoryk oczywiscieWink)
[Obrazek: 57723a242e007bccm.jpg]

Na powyzszym zdjeciu wiadac jak nasz kolega Sacreblue z precyzja zegarmistrza zabiera sie za uszkadzanie sterownika opps pomylka za naprawe;]]]Jak widac niezbednym oporzadzeniem naprawiajacego jest w tym przypadku paleczka tytoniowa ktorej dym nadaje sytuacji odrobine mistycyzmu.Szamanskie sztuczki jak najbardziej wchodza w gre.Informacja dla forumowiczow ktorzy nie ukonczyli 18 latTonguealenie tytoniu szkodzi zdrowiu!!!!!
[Obrazek: 3021fd6d479bcf87m.jpg]
Tak wiec po wyzej opisanej wyprawie postanowilismy udac sie dalej w las i cyknac jakze romantyczna fotke Sacreblue i Jagody na tle ladnej zoltej tabliczki niewyjasnionego pochodzenia ;]](fant zostal w lesie)Cytat Jagody:Gdyby byla w lepszym stanie to bym ja sobie wziol''Chyba musialby byc prosto z fabryki hehehh.Widzimy na zdjeciu pelne oporzadzenie pana z wykrywka i pana ze szpadelkiem ;DNiestety warty nie bylo ;/
[Obrazek: 85e49c39cd621bcbm.jpg]
Na koniec stwierdzilismy ze i ja musze miec jakies zdjecie wiec panowie jagoda i Sacreblue podarowali mi te oto dwa nagie szpadle.Wkoncu bylo tyle fantow ze jedna saperka nie dawalem rady ;DNawiasem mowiac wyjazd przebiegal w dosc humorystycznym nastroju Sacreblue oprocz powyzszej awarii mial jeszcze jedno tym razem typowo mechaniczna po czym stwierdzil :''@$@@$ chyba dzisiaj nie pokopie'';DJednak i ta awaria zostala zazegnana dzieki wspanialemu szwajcarowi Jagody.Szkoda jednak ze na ten wyjazd zglosily sie tylko 3 osoby.Zapewne byloby jeszcze weselej.Pozdrowienia!!!!!
Jak Feniks z popiołów......
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości