Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pierwszy miesiąc
#1
Panie i Panowie
miło mi Was poinformować iż nasze forum, w piątek miało 1 miesięcznicę. Już miesiąc spotykamy się i rozprawiamy o różnych cudach, cudeńkach. Jak do tej pory zarejestrowało się 56 użytkowników, napisaliśmy 891 postów oraz założonych jest 150 tematów. Stronę odwiedzano ponad 2000 razy. Myślę ze jest to nasz mały sukces. W związku z tym małym świętem życzyłbym Wam i sobie aby ten nasz regionalny rynek(forum) z każdym dniem się rozrastał. Przyznam się, że jak Gunship zadzwonił do mnie z propozycją utworzenia takiej strony pomyślałem sobie "hmmm zajefajnie będe mógł sobie z Dominikiem pogadać na własnej stronie" ale jak widać na załączonym obrazku nie dane mi było (na szczęście) prowadzić dyskusji tylko z drugim adm.
Pozdr MJ
Odpowiedz
#2
Tak - mamy 1 miesięcznicę. Jak na te dzieści dni działalności wynik całkiem ciekawy i mamy że będziemy rosnąć w siłę.
Forum to pierwszy stopień. Mamy nadzieję że portal i stowarzyszenie będą kolejnymi które nam się udadzą oraz pomogą zjednoczyć nasze łódzkie środowisko.
"Bóg walczy po tej stronie, która ma lepszą artylerię" - Napoleon Bonaparte
Scale Model Warehouse Poland smwarehouse.pl
Odpowiedz
#3
Sto Lat sto lat Big Grin :mrgreen: :mrgreen:
Odpowiedz
#4
Z tej okazji wypiję piwko – oczywiście bezalkoholowe ... :-P
Z wódką jest jak na wojnie – są straty w ludziach i w sprzęcie Wink
--------------
"[...] pokój, jak prawie wszystkie sprawy tego świata, ma swoją cenę wysoką, ale wymierną. My w Polsce nie znamy pojęcia pokoju za wszelką cenę. Jest jedna tylko rzecz w życiu ludzi, narodów i państw, która jest bezcenna. Tą rzeczą jest honor."

Józef Beck (5.V.1939)
Odpowiedz
#5
O wlasnie ! Bardzo dobry pomyslSmile... Pozdrawiam!
Odpowiedz
#6
Forum kwitnie i pączkuje :lol:

Wypiłem piwko w sobotę :-D
...nie tylko z tej okazji!
Ale niestety nasi jak zwykle (ostatnio) przerypali :cry:

miłago forumowania myśli w następnym miesiącu ;-)
"[gdy zaś przyjech]al przed pyeć źssyadl krol y [spojrzał] w pyeć a Mar[chołt leżał na twarzy u pr]ogu y spu[ściwszy spodnie, pokazywał mu] rzyć iay[ca."
Weyssenburger 1514 r.
Odpowiedz
#7
ja wypije dzisiaj... słynnym piwkiem z Leadera o historycznej nazwie 1410 pozdrawiam i fajnie ze kwitnie....odkrywca dla mnie przekwitł.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości