Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Uczestnicy- zapisz się!
#1
W tym temacie zapraszamy do wstępnego zapisywania się na zlot , umawiania się z innymi oraz temu podobne sprawy .
Pozwoli nam to w przybliżeniu określić zainteresowanie imprezą i szacunkową liczbę uczestników :cwaniak:
#2
:wypas: Smile :wypas:
Nie ma się co zastanawiać.
Zarezerwowałem sobie spory kawał urlopu na daty okołozlotowe więc na pewno mnie tam nie zabraknie :hurra:
#3
Nareszcie zlot organizowany jest w środku kraju.Do Łodzi,czy to znad morza,czy z gór,każdy ma jednakowo.Ja i Irena będziemy na pewno.Do zobaczenia na zlocie.
#4
Witam.

Ekipa w składzie 9 osób będzie na bank.

pzdr.
#5
Mimo że koledzy i koleżanki coś stronią od wpisywania sie na forum zlotu ponad połowa miejsc w ośrodku jest już obsadzona :mrgreen:
Ponieważ nie kwapicie się z wpisami na forum podjęliśmy decyzje o zmniejszeniu ilości miejsc na wycieczki autokarowe .
Na chwile obecną rezerwujemy jeden autokar z 40 miejscami siedzącymi i 60 stojącymi - więc udział wycieczkach z przejazdem autobusem będzie na zasadzie kto pierwszy ten jedzie ,spóźnialscy chętni do wycieczek będą musieli jechać własnymi autami :cwaniak:
Do zlotu zostało 3 tygodnie w tym święta więc czasu coraz mniej.
Przypomne jeszcze że w tym samym czasie ma sie podobno odbyć zlot miłośników Wartburga - sa to wieści nie potwierdzone ale jeśli tak się stanie przed samym zlotem może być problem w zdobyciu miejsca noclegowego.
#6
przybywam
#7
Mam bliziutko to będę na pewno :bike:
#8
JJJJ z Łodzi się meldują -> na autokar też ;-D
:mrgreen:
#9
Noo autokar to może przesadnie powiedziane bo luksusów w podróży nie będzie
:lol: -40 miejsc siedzących i 60 stojących ( jak w godzinach szczytu)
ale co poradzić na tyle było nas stać finansowo ;-)
#10
zamawiam 2 siedzące przy kierowcy :zdrowko: a leżące w drodze powrotnej :piwo:
#11
:lol: Za konduktora będziesz robił :band:
#12
Ja sprawdzam bilety Smile
#13
Chyba znaczki zlotowe :lol: co by sie pasażer na gape nie trafił :pimp:
#14
Ja mam migawkę Big Grin
Jak Feniks z popiołów......


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości