Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Program do zmnieszania zdjęć
#1
Czy ktoś dysponuje jakimś prostym programem? Bardzo prostym. Z góry dziękuję. Adler.
Odpowiedz
#2
Ja używam programu IrfanView. Fajna przeglądarka do grafiki z możliwością pewnej ingerencji (wycinanie, docinanie, zmiana rozmiaru i jakości zdjęcia itp.). Program bezpłatny.
Ewentualnie jest też FastStone Photo Resizer 2.0, także darmowy ale nie używałem go zbyt często. Napewno jeżeli nie radzisz sobie zbytnio w gąszczu opcji to lepiej zrezygnuj z IrfanView na rzecz tego drugiego.
"Bóg walczy po tej stronie, która ma lepszą artylerię" - Napoleon Bonaparte
Scale Model Warehouse Poland smwarehouse.pl
Odpowiedz
#3
Ad see w któejkolwiek wersji!
Pozdrawiam MJ
Odpowiedz
#4
Adobe Photoshop CS - moim zdaniem najlepszy do ogolniej obroki fotek (pracuje na nim w redakcji serwisu sportowego [cala redakcja] i foty wychodza pierwsza klasa)

Miniatury, ostrosc, kontrast, oswietlenie, kompresja i sporo innych mozliwosci. Oraz co najwazniejsze moim zdaniem latwy w obsludze.
Odpowiedz
#5
Anders ale chodziło o coś prostego i szybkiego a ten z Photoshop'em wyskakuje Smile
"Bóg walczy po tej stronie, która ma lepszą artylerię" - Napoleon Bonaparte
Scale Model Warehouse Poland smwarehouse.pl
Odpowiedz
#6
Dla mnie majacego z nim doswiadczenie od dobrych 3 lat to to jest najprostrzy i najszybszy program do jakiejkowiek obróbki zdjec, grafiki itp.
Odpowiedz
#7
Dzięki wszystkim za odpowiedzi. Coś wybiorę. Pozdrawiam Adler.
Odpowiedz
#8
Bardzo ale to bardzo prostym programem do zmniejszania zdjęć jest ImageWiz Free.
Wrzucasz wiele zdjęć na raz (przeciągnij i upuść), określasz wielkość po zmniejszeniu i OK.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości