Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SMHG WGS
#1
HEJ SmileSmileSmile
fajne macie te forum i ciekawe sprawy :lol: :lol: :lol:
zazwyczaj goscilem u was tylko goscinnie , ale dzis postanowilem sie zarejestrowac
zapraszam takze do nas na forum <!-- w --><a class="postlink" href="http://www.wgs.boo.pl">http://www.wgs.boo.pl</a><!-- w -->
pozdrawiam wszystkich :!: :!: :!: :!: :!:
marecki
Odpowiedz
#2
Witam kopacza from Breslau!!
Pozdr MJ
Odpowiedz
#3
Czołem !!! miło powitać aż z Wrocka - piękne miasto na marginesie ... mam nadzieję że się będziesz z nami dobrze bawił
Sac
[/fade][/list]
Odpowiedz
#4
jakbym mial takich kopaczy jak Wy w moim Stowarzyszeniu to wykopalibysmy wszystkie czolgi z ziemi :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
pozdrawiam :!: :!: :!: :!:
Odpowiedz
#5
Spokojnie przyjacielu dopiero się zgrywamy i póki co trochę fałszujemy! Poczekaj! Zobaczysz co się będzie (mam nadzieję) działo jak się zgramy! Smile
Pozdr MJ
Odpowiedz
#6
Powitać Wrocław.
Pozdrawiam
Vaderian (Lodz - Poland)
"...i spalmy jedzenie nim przyjdą Francuzi, chociaż wiem jak ciężko podpalić barszcz..." Woody Allen
Odpowiedz
#7
Witamy w Łodzi górnika i to z olimpijskiego miasta!
pozdrawiam
"[gdy zaś przyjech]al przed pyeć źssyadl krol y [spojrzał] w pyeć a Mar[chołt leżał na twarzy u pr]ogu y spu[ściwszy spodnie, pokazywał mu] rzyć iay[ca."
Weyssenburger 1514 r.
Odpowiedz
#8
gdyby wybieral sie ktos teraz w okolice wroclawia to prosze o info
pozdrawiam :mrgreen:


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz
#9
Witam marecki !!!!
Лодзь
Odpowiedz
#10
Hi Marecky ,
wlasnie wrocilem z moich ulubionych Sudetow Srodkowych . Pohulalem troche po Bialych Kamieniach , Jugowicach i Jedlinach (wszystkich ), a i u rycerza Christhopera na Grodnie tez bylem. A dzierzawca Wlodarz - Krzyszrof Szpakowski , to tez lodziak.

Pozdro

ok333
Odpowiedz
#11
A ja witam z Pabianic
Wielki, zły Buc

[Obrazek: walenie_konia.png]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości