Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Witam na forum.
#1
Witam, jestem na kilku forach polskich i zagranicznych bo jak wszyscy - interesuję się historią mojej kochanej Ojczyzny.
Robie od roku wszytsko by założyć trochę odmienne stowarzyszenie detektorystów, które ma w zakresie działania walkę o zmianę ustawy na korzyśc Naszą.
jestem Ekologiem i działam w Pozarządowym Funduszu Ochrony Srodowiska EKOPOMOC. Poza tym, bardziej z serca bo za darmochę piastuję stanowisko prezesa Fundacji Pamieci Ofiar Holocaustu.

Prywatnie ganiam w każdej wolnej chwili z piszczałką, Kolekcjonuje wszelkie reli-reli czyli relikty religijne, kolekcjonuje pióra wieczne i inne rzeczy związane z pismiennictwem. Gram w golfa, wywodzę się ze świata reklamy i ...... lubię browar - Tyskie (zero coverowej reklamy!!!)
Zajrzałem do Was bo moja Ciocia i Wujek mieszkali w łodzi a sam pod łodzią w Błoniach koło Łęczycy mam skromny majątek. A z rodzinnych tradycji wiem, ze Leszek Biały był moim przodkiem

Odpowiedz
#2
Czołem Kocio miło nam Cię gościć na forum!
Pozdr MJ
Odpowiedz
#3
Witamy szanownego kolegę z "P.S" :-)

pzdr.
Odpowiedz
#4
Witamy kolegę z Warszawy.
Pozdrawiam
Vaderian (Lodz - Poland)
"...i spalmy jedzenie nim przyjdą Francuzi, chociaż wiem jak ciężko podpalić barszcz..." Woody Allen
Odpowiedz
#5
Nie wiem czy bycie erotomanem gawędziarzem jest nobilitujące - biorąc pod uwagę że od 15 lat jestem w związku z moją kochana żonusią i nawet nie przemknęło mi w głowie by ją zdradzić
Chyba że ta "łatka" którą mi przydzielono to z powodu miłości do Ojczyzny.....
Ale wolał bhym wtedy by było " patriota gawędziarz.........
No....... ewentualni .......Erotoman patriota...... hehe
:lol:
Odpowiedz
#6
Witam!
I PODZIWIAM zaangażowanie. Miło poznać napaleńca z przemyśleniami :mrgreen: Trochę inne stowarzyszenie może być ciekawe, oby inne w trochę lepszą stronę ;-)

O żonę się nie martw. Zanim zajrzy na forum już awansujesz do następnej (mniej problematycznej?) kategorii. Po prostu chłopcy się bawią... :lol:

Leszek Biały... wysoko mierzysz!

Pozdrawiam serdecznie
archeo
"[gdy zaś przyjech]al przed pyeć źssyadl krol y [spojrzał] w pyeć a Mar[chołt leżał na twarzy u pr]ogu y spu[ściwszy spodnie, pokazywał mu] rzyć iay[ca."
Weyssenburger 1514 r.
Odpowiedz
#7
To nie ja mierzę i nie ja mierzyłem tak więc jeśli Leszek Biały był be to prosze nie mnie po plecach walić...........
Ale ja jak cygan co dla towarzystwa dał się powiesić.
jak ma to dać komus radości to moge być na razie erotomanem gawędziarzem - tym bardziej że wiek powoli się zbliża bardziej do gawęd niz do działania....... ;-)
Odpowiedz
#8
to powyżej napisałem ja - Jarząbek - trener II kategorii... tylko zapomniałem sie zalogować (upssss !)
Odpowiedz
#9
Leszek Biały był wpożo!
"[gdy zaś przyjech]al przed pyeć źssyadl krol y [spojrzał] w pyeć a Mar[chołt leżał na twarzy u pr]ogu y spu[ściwszy spodnie, pokazywał mu] rzyć iay[ca."
Weyssenburger 1514 r.
Odpowiedz
#10
Kocio zerknij do działu organizacyjno-technicznego, sprawy techniczne, post pt rangi, a znajdziesz odpowiedź na nurtujące Cię pytanie: "dlaczego erotoman gawędziarz?"
Pozdr MJ
Odpowiedz
#11
Witam na naszym kochanym forum
Лодзь
Odpowiedz
#12
Witam, już wiem wszystko i teraz będę mógł spokojnie forumować.
dzięki za wszelką pomoc
Odpowiedz
#13
Witaj Kocio. Widzę, że i tutaj zawitałeś. Skąd masz czas na te wszystkie fora?
Ironrat
Odpowiedz
#14
A ty?
Odpowiedz
#15
Witam witam następnego (młodzieniaszka) :lol:
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości