Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Miło mi ...
#1
Miło mi powitać wszystkich forumowiczów...
Śledzę i czytam forum od dłuższego czasu, może w końcu czas zabrać głos?? ;-)
pozdrawiam serdecznie!
Odpowiedz
#2
Witamy serdecznie.
Pozdrawiam
Vaderian (Lodz - Poland)
"...i spalmy jedzenie nim przyjdą Francuzi, chociaż wiem jak ciężko podpalić barszcz..." Woody Allen
Odpowiedz
#3
Serdeczne powitanie ze strony Włodarzy - Administratorów 8-)
Witamy i zapraszamy do częstszego odwiedzania.
"Bóg walczy po tej stronie, która ma lepszą artylerię" - Napoleon Bonaparte
Scale Model Warehouse Poland smwarehouse.pl
Odpowiedz
#4
Z łodzi czy miasta Łodzi, jak to dzisiaj jest :?: :?: :lol: :lol:
A ---Witam Witam.
Odpowiedz
#5
Gdzieś czytałem, że nazwy miejscowości mające formę rzeczownika powinno się poprzedzać rzeczownikiem miasto lub wieś czyli miasto Łódź natomiast łódź to forma pojazdu wodnego, może być wiosłowa albo żaglowa, w każdym razie nie podwodna. Podwodny może być tylko okręt! A Łódź żąda dostępu do morza! Smile
Pozdr MJ
Odpowiedz
#6
Wybacz chodziło mi o powojenne skojażenie ( złodzi ) to określenie cwaniaczka złodzieja, więc rodowici łodzianie podkreślali z miasta Łodzi :lol: :lol:
Odpowiedz
#7
A ja słyszałem, że największa granda jest ba Błutach, Prawda li to? Ja nie podkreslam przyszedłem na świat co prawda w Łodzi, ale póżniej mieszkałem w Nowosolnej (wieś na wschód od Łodzi z charakterystycznym słonecznym skrzyżowaniem) do czasu aż siłą wcielili Nas do Łodzi!
Pozdr MJ
Odpowiedz
#8
To nie wiedziałeć że Bałuciorze to urodzeni cwaniaczki i jeszcze cuś :cry: :oops: :lol:
Odpowiedz
#9
Nie wiem czy wiecie ale dzięki Lidze Morskiej :!: Łódź ma mocno zacieśnione kontakty partnerskie z... Puckiem :mrgreen:
"Bóg walczy po tej stronie, która ma lepszą artylerię" - Napoleon Bonaparte
Scale Model Warehouse Poland smwarehouse.pl
Odpowiedz
#10
dziękuję za miłe powitanie..
a co do "więzi morskich" Łodzi - no w końcu nazwa zobowiązuje, nie? ;-)
wy, siostry, niezły burdel macie w tym archeo!
:-P
Odpowiedz
#11
Powitać!
MIło gościć biłogłowę ;-)

Bądźmy dumni! Największe stocznie jachtowe to rejon Łodzi.
"[gdy zaś przyjech]al przed pyeć źssyadl krol y [spojrzał] w pyeć a Mar[chołt leżał na twarzy u pr]ogu y spu[ściwszy spodnie, pokazywał mu] rzyć iay[ca."
Weyssenburger 1514 r.
Odpowiedz
#12
Witam! Smile
Odpowiedz
#13
Witam Cie !!!!!!
Лодзь
Odpowiedz
#14
Lepiej pozno , niz wcale.
Klaniam sie nisko , czapka do samej ziemi. Witam Ciebie i pozostalych Forumowiczow ( tych nie powitanych ). I choc bylem chrzczony u sw.Antoniego , to nie jestem taki grozny. Ale moj dziad... :-D .

Pozdrawiam z Wielkopolski Wschodniej.

ok333
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości