Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
No, to mam się kolega speed rozgadał !
#1
.
Odpowiedz
#2
To się nazywa aktywizacja forum :-D .A tak poważnie,to chyba pogoda iście wiosenna troszkę mnie zainspirowała :wypas: Licznik postów sobie nabijam :hurra:
Powyższy post został utworzony wyłącznie ze zrecyklingowanych literek najwyższej jakości,poddanych procesowi starannej selekcji.
Odpowiedz
#3
speed napisał(a):Licznik postów sobie nabijam :hurra:
Patrząc po datach postów, mam wrażenie że chyba tak właśnie robisz. Pytanie tylko, po co? Huh
Odpowiedz
#4
Xanadu,niestety ten dział forum nie nabija licznika Smile
Powyższy post został utworzony wyłącznie ze zrecyklingowanych literek najwyższej jakości,poddanych procesowi starannej selekcji.
Odpowiedz
#5
Pytam więc czemu ma służyć ta paplanina...
Odpowiedz
#6
na speedzie chlopak jest dajcie mu sie wygadac
Odpowiedz
#7
Wiosenne przesilenie :-D Dzieki obert za wsparcie :zdrowko:
Powyższy post został utworzony wyłącznie ze zrecyklingowanych literek najwyższej jakości,poddanych procesowi starannej selekcji.
Odpowiedz
#8
Panowie, dlaczego tak się męczycie intelektualnie. W odpowiedzi na post wystarczy postawić kropkę, lub przecinek. Doskonale zasygnalizujecie w ten sposób co macie do zakomunikowania.
L.
Odpowiedz
#9
Ale jak widać wielu sie dziś rozgadało.
Wiosna idzie i budzą sie forumowicze z zimowego snu :lol:
Odpowiedz
#10
Raczej kury.
L.
Odpowiedz
#11
Kury idą spać po zmroku i budzą się o wschodzie słońca - dlatego to złe porównanie.
chyba że masz na myśli gdakanie :lol:
ale wtedy okazuje się że też się do huru przyłączyłeś :-D
Odpowiedz
#12
Nie, nie gdakanie. Jak powszechnie wiadomo kura to taki zwierz, że gdzie się zatrzyma tam nasra. Przepraszam nabrudzi.
L
Odpowiedz
#13
Ostatnio jestem bardzo spokojny Smile
Powyższy post został utworzony wyłącznie ze zrecyklingowanych literek najwyższej jakości,poddanych procesowi starannej selekcji.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości