Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kolejny powód do świętowania
#16
Drodzy forumowicze i forumowiczki :!: Możemy pogratulować sobie 100 użytkownika w przeciągu prawie 3 miesięcy działania naszego forum. Poza tym średnio wychodzi 111 odwiedzeń strony dziennie. Z takim wynikiem możemy już rozglądać się za jakimiś reklamami ;-) Nie jest to Onet.pl ale... kto wie...?
Na setny dzień działalności postaram się zrobić mały opis tego co do tej pory udało nam się wspólnie osiągnąć i zaplanować.

Co do 100 użytkowniczki, to skoro to niewiasta to dostanie buziaki od zespołu administracyjnego :-P hahaha 8-)
"Bóg walczy po tej stronie, która ma lepszą artylerię" - Napoleon Bonaparte
Scale Model Warehouse Poland smwarehouse.pl
Odpowiedz
#17
Erotoman!! :-) ;-) :-> :-D :lol: :mrgreen: :-o :-P 8-) :roll: :oops:
Pozdr MJ
Odpowiedz
#18
I gawędziarz :lol:
"[gdy zaś przyjech]al przed pyeć źssyadl krol y [spojrzał] w pyeć a Mar[chołt leżał na twarzy u pr]ogu y spu[ściwszy spodnie, pokazywał mu] rzyć iay[ca."
Weyssenburger 1514 r.
Odpowiedz
#19
ja się zgłaszam na ochotnika, aby przekazać buziaki od reszty zespołu!! :mrgreen:
wy, siostry, niezły burdel macie w tym archeo!
:-P
Odpowiedz
#20
no nie poznaję Kolegi ..... cicha woda hehehehe :-)
[/fade]
Odpowiedz
#21
:-P hehehe!
wy, siostry, niezły burdel macie w tym archeo!
:-P
Odpowiedz
#22
Kelek a od archeomag buziaki (jeśli takowe będą) dla całego zespołu też przekażesz? Jeżeli tak to tę przyjemność sceduję na drugiego admina:-P
Pozdr MJ

[ Dodano: 2 Listopad 2006, 13:34 ]
Witamy stodrugiego użytkownika forum, naszego "Rudego 102"
Pozdr MJ

[ Dodano: 10 Listopad 2006, 00:03 ]
Kolejny powód do radowania się! Dziś Forum ma 100 dni od swych narodzin! Możemy wiwatować jak ekipa rządząca na 100 dni rządu K.M.!! Ktoś pamięta tego premiera?
Pozdr MJ


[ Dodano: 20 Listopad 2006, 23:21 ]
Dziś zrobiłę mały teścik wpisałem w googlach hasło "eksploracja w łodzi" i nasze forum pojawiło się jako 11 strona! Następnie napisałem "eksploracja" i forum wyskoczyło jako 19 stronica! Także można otwierać kolejne butle z szampanem! Mamy kolejny powód do świętowania! Ciekawe która będzie nasza strona jak wpisze się hasło "Łódź"?
Pozdr MJ
Odpowiedz
#23
Nie jestem pewny ale chyba tu najlepsze miejsce Wesołych Świąt.

<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.icq.com/friendship/pages/browse_page_7944.html">http://www.icq.com/friendship/pages/bro ... _7944.html</a><!-- m -->

Proszę kliknąć na rogaczy.
Odpowiedz
#24
Uwaga dziewczęta i chłopcy!
Forum stuknęło pół roku! Proszę walnąć min. browara za zdrowie i długie bytowanie w wirtualnym świecie naszego ryneczku!
Pozdr MJ
Odpowiedz
#25
zdrowie forum hip hip hura!
Stowarzyszenie Strzelcy Kaniowscy
Odpowiedz
#26
No mamy nowy serwer który jak na razie całkiem przyzwoicie działa Smile
"Bóg walczy po tej stronie, która ma lepszą artylerię" - Napoleon Bonaparte
Scale Model Warehouse Poland smwarehouse.pl
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości