Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nasz wortal internetowy...
#1
Jak zapewne niektórzy mogli już zauważyć, zabieramy się powoli do opracowywania wortalu-strony która byłaby jednym z elementów końcowych naszej współpracy (drugim wiadomo stowarzyszenie). Za namową Jagody postanowiłem założyć ten wątek w którym prosiłbym was o zamieszczanie sugestii i propozycji dotyczących strony.
Co na niej ma być zamieszczane? Jaki zakres merytoryczny ma być poruszany? Czy tylko nasza działalność czy też ciekawostki historyczno - eksploracyjne z naszego regionu. Jaki ma być wasz w tym udział?
Zachęcam gorąco do dyskusji która pomoże nam skonkretyzować wytyczne przyszłej strony.


Pozdrawiam
"Bóg walczy po tej stronie, która ma lepszą artylerię" - Napoleon Bonaparte
Scale Model Warehouse Poland smwarehouse.pl
Odpowiedz
#2
sądzę że sama strona powinna być związana ze Stowarzyszeniem. Opisywać działalność , plany i ich realizację. Dodatkowo warto byłoby przedstawiać tematy historyczne na zasadzie artukułów związanych z zagadkami łodzi i okoloic. Opracowanie ich mogłoby być oparte na poszukiwaniach prowadzonych w ramach stowarzyszenia a także rozmów na forum. Wartościowe byłoby także opisywanie książek i publikacji. Oczywiście nie przedrukowywanie ich, raczej recenzje. Dział techniczny poświęcony sprzetowi ale także np. sposobom czyszczenia znalezisk. tematów jest sporo, tylko kto to będzie pisał ? :-) .... cóż może nie będzie aż tak źle :-) w wielu może drzemią ukryte zdolności
Sac
Odpowiedz
#3
Moim zdaniem warto zacząć od czegoś prostszego. Coś a'la blog podsumowujący miniony tydzień na forum.
Jakie tematy były poruszane na forum, jakie plany na przyszłość, co udało się zrobić a czego nie.
Taka strona powinna pomóc "wdrożyć się" osobom, które mają podobne zainteresowania ale za mało czasu by aktywnie uczestniczyć na forum.
Do tego można dołożyć fotki jako ilustracje co ciekawszych (popularniejszych) tematów.

IMO największym wyzwaniem będzie ciągła aktualizacja takiego (uproszczonego) serwisu.

narg
Odpowiedz
#4
No więc tak jak już ustaliliśmy w temacie dotyczącym archiwizacji doniesień prasowych i relacji RTV jednym z działów wortalu powinien być poświecony temu co o nas, a także o sprawach nas interesujących piszą gazety i mówi radio i telewizja ...

Pozdrawiam OldWit
Z wódką jest jak na wojnie – są straty w ludziach i w sprzęcie Wink
--------------
"[...] pokój, jak prawie wszystkie sprawy tego świata, ma swoją cenę wysoką, ale wymierną. My w Polsce nie znamy pojęcia pokoju za wszelką cenę. Jest jedna tylko rzecz w życiu ludzi, narodów i państw, która jest bezcenna. Tą rzeczą jest honor."

Józef Beck (5.V.1939)
Odpowiedz
#5
Ja tylko na wypadek budowy takowego seriwsu mogę zadeklarować wykonanie layoutu dla niego za frajer - zawodowo się tym zajmuję więc powinno wyjść dobrze Wink
Tylko guziki nieugięte
przetrwały śmierć świadkowie zbrodni
z głębin wychodzą na powierzchnię
jedyny pomnik na ich grobie
i dymi mgłą katyński las (...)
Odpowiedz
#6
Robię w php Fusion - Extreme - jak masz jakieś koncepcje to pisz śmiało na priv.
"Bóg walczy po tej stronie, która ma lepszą artylerię" - Napoleon Bonaparte
Scale Model Warehouse Poland smwarehouse.pl
Odpowiedz
#7
Każdy pasjonat historii/eksploracji ma swoją specjalizację, bądź w czymśtam najlepiej się odnajduje. Może w przyszłości dać możliwość innym ludziom pisania o swoich osiągnięciach na łamach tworzonej strony. Niekoniecznie użytkowników tego forum, ale także osoby zainteresowane tematem mogłyby dawać swoje teksty, przy przejściu przez administratora. Jestem za konwencją otwartą.
Wielki, zły Buc

[Obrazek: walenie_konia.png]
Odpowiedz
#8
Zgadzam się z Bucem. Grono jest nieliczne i szybko wystrzela się z tekstów :mrgreen: Pozaty formuła otwarta przyciągnie więcej zaineresowanych
"[gdy zaś przyjech]al przed pyeć źssyadl krol y [spojrzał] w pyeć a Mar[chołt leżał na twarzy u pr]ogu y spu[ściwszy spodnie, pokazywał mu] rzyć iay[ca."
Weyssenburger 1514 r.
Odpowiedz
#9
Witam.
Powstała jakaś "zajawka" serwisu czy temat umarł?
Odpowiedz
#10
Temat żyje - kwestia czasu i montażu Smile
"Bóg walczy po tej stronie, która ma lepszą artylerię" - Napoleon Bonaparte
Scale Model Warehouse Poland smwarehouse.pl
Odpowiedz
#11
Ja myśle że można by dodać jakiś watek świaąeczny w święta np. wielkanocy bożego narodzenia by przypominał nam o świętach miło się na to patrzy ale to moje zdanie
Wolę mieć jedną dywizję niemiecką przed sobą niż jedną dywizję francuską za sobą. Paton
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości