Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
dwóch włoskich chłopców.... czylu 2xBallila 1:33
#1
wbrew początkowi tematu chłopców tu nie zobaczycie :-P
postanowiłe i ja się pochwalic, kiedyś udało mi się zrobić modele kartonowe samolotu Ansaldo Ballia wydanego przez Małego Modelarza w okolicach lat '80
prezentuje tu dwa modele - pierwsze zdjęcia to model wykonany z wycinanki, jedynie co to podmalowałem na aluminium maskę silnika

[Obrazek: th_103_0341.jpg] [Obrazek: th_103_0340.jpg]

jak widać malowanie polskie z 1920 r

następne model to przerysowany MM przez Maćka "Fittera" w malowaniu włoskim...
czyli pasta Ansaldo w sosie koperkowym ;-)

[Obrazek: th_Pict0316.jpg] [Obrazek: th_Pict0317.jpg] [Obrazek: th_Pict0318.jpg]


pozdrawiam!
wy, siostry, niezły burdel macie w tym archeo!
:-P
Odpowiedz
#2
No Kelek zdolne masz paluszki, jak dla mnie bomba. Nigdy nie miałem cierpliwości do kartonu. Kiedyś w podstawówce na matmie pan kazał zrobić w domu z papieru sześcian jak zobaczył moje dzieło powiedział: "Marcin kazałem zrobić sześcian a nie graniastosłup, graniastosłupy będziemy omawiać na następnej lekcji" :-)
Pozdr MJ
Odpowiedz
#3
Kelek, wstawiaj resztę :-) Twoja kolekcja mogłaby występować solo na niejednym konkursie .... w przyszłym tygodniu zabieram się za bleriota nie ma wafla, a Ty mam nadzieję po spotkaniu z Archeo - zaczniesz Poloneza hehhehe, tylko przypomnij mi przed wyjazdem muszę go odkopać :-)
Sac
Odpowiedz
#4
Sac - a wychwyci Ci go wykrywka?? :-P
wy, siostry, niezły burdel macie w tym archeo!
:-P
Odpowiedz
#5
raczej nie bo to laminat P-) , ale nie martw się , już jest namierzony hehhe .... teraz muszę kupić tylko capon tak jak radziłeś .... i wiesz co - zrobię go całkowicie z kartonu, myślę właśnie jak mu zrobić kartonowe olinowanie :mrgreen:
Sac
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości