Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ognisko w listopadzie
#1
witam stella dal pomysl spotkania w listopadzie 25 w justynowie na malym ognisku szczegoly w poscie GRH LODZ 1914 pzd Fajny pomysl kto sie pisze
Odpowiedz
#2
No pomysł bardzo dobry...ja sie zgadzam im wczesniej to zaplanujemy tym łatwiej bedzie sobie tą sobote dostosować i zrobić wolną od pracy czy jakiś innych spraw...
Лодзь
Odpowiedz
#3
CZY SA CHETNI NA TO SPOTKANIE OCZYWISCIE JAK POGODA DOPISZE :lol:
Odpowiedz
#4
Czemu nie :mrgreen:

pzdr.
Odpowiedz
#5
Ja również się piszę... tylko chyba trzeba będzie wziąć ze sobą drewno (i ogień ) bo przy takiej pogodzie to raczej się niczego nie rozpali ... ;-)

A może troszkę wcześniej byśmy się spotkali - np. 4 albo 11 listopada?
Z wódką jest jak na wojnie – są straty w ludziach i w sprzęcie Wink
--------------
"[...] pokój, jak prawie wszystkie sprawy tego świata, ma swoją cenę wysoką, ale wymierną. My w Polsce nie znamy pojęcia pokoju za wszelką cenę. Jest jedna tylko rzecz w życiu ludzi, narodów i państw, która jest bezcenna. Tą rzeczą jest honor."

Józef Beck (5.V.1939)
Odpowiedz
#6
a od czego paliwa ciekłe .... ;-) a tak serio też się piszę - pewnie znowu przybędę z Juniorem :-)

Sac
Odpowiedz
#7
Jestem otwarty na propozycje.
Ironrat
Odpowiedz
#8
Będzie też kolejna okazja by pogadać o stowarzyszeniu. Ja zgłaszam swoją obecność. O rozpalenie ognia się nie martwcie, może nie jestem mistrzem w tej dzidzinie (nie potrafię jeszcze napalić ognisak na wodzie) ale z mokrym drzewem sobię radzę.
Pozdr MJ
Odpowiedz
#9
Flammenwerfer ze sobą wezmę ... będzie dobrze
Z wódką jest jak na wojnie – są straty w ludziach i w sprzęcie Wink
--------------
"[...] pokój, jak prawie wszystkie sprawy tego świata, ma swoją cenę wysoką, ale wymierną. My w Polsce nie znamy pojęcia pokoju za wszelką cenę. Jest jedna tylko rzecz w życiu ludzi, narodów i państw, która jest bezcenna. Tą rzeczą jest honor."

Józef Beck (5.V.1939)
Odpowiedz
#10
a gdzie by byla miejscowka pod ognicho? macie juz pomysły...a moze dupki bysmy ze soba zabrali...hehe
Лодзь
Odpowiedz
#11
Mankov masz na myśli niewiasty, białogłowy czy te z kogoś lub coś innego? 8-)
Pozdr MJ
Odpowiedz
#12
Zawsze mogę Jagodzie pomóc. Było się harcerzem :mrgreen: Raczej przybędę
Polak nie pyta ilu jest wrogów, tylko gdzie oni są!
Odpowiedz
#13
No ja też nie mogę nawalić. Od Wiączynia się z wami nie integrowałem Smile
"Bóg walczy po tej stronie, która ma lepszą artylerię" - Napoleon Bonaparte
Scale Model Warehouse Poland smwarehouse.pl
Odpowiedz
#14
Ja sie pisze tylko 25 listopada to pogoda moze byc halo do imprezowania na swierzym powietrzu , moze jakis lokal???Na Piotrkowskiej jest duzo fajnych pubow itp;]Co do zabrania dupek to moze kazdy wezmie jakies kolezanki ze soba i zrobimy spotkanie integracyjne hehehe.Przeciez drzewa do lasu sie nie bierze; DDD :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Jak Feniks z popiołów......
Odpowiedz
#15
KaDe napisał(a):Ja sie pisze tylko 25 listopada to pogoda moze byc halo do imprezowania na swierzym powietrzu , moze jakis lokal???Na Piotrkowskiej jest duzo fajnych pubow itp;]
Racja ale w którym z nich pozwolą napalić nam ognisko??
Pozdr MJ
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości