Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ognisko w listopadzie
#61
Żałuje, że mnie nie było z wami a was ze mną :oops: ...
Dałem ciała bo naprawdę byłem przekonany, że będzie ognisko nieco później... nie wiem czemu...

Pozostaje mi znów czekać na następna okazje..

OldWit
Z wódką jest jak na wojnie – są straty w ludziach i w sprzęcie Wink
--------------
"[...] pokój, jak prawie wszystkie sprawy tego świata, ma swoją cenę wysoką, ale wymierną. My w Polsce nie znamy pojęcia pokoju za wszelką cenę. Jest jedna tylko rzecz w życiu ludzi, narodów i państw, która jest bezcenna. Tą rzeczą jest honor."

Józef Beck (5.V.1939)
Odpowiedz
#62
Witek normalnie ŻENUŁA Smile fajnie było ale tak naprawdę żadnych konkretów Tongue
"Bóg walczy po tej stronie, która ma lepszą artylerię" - Napoleon Bonaparte
Scale Model Warehouse Poland smwarehouse.pl
Odpowiedz
#63
gunship napisał(a):Witek normalnie ŻENUŁA Smile

że dałem tyłów?

no niestety... wstyd mi... :alien:
Z wódką jest jak na wojnie – są straty w ludziach i w sprzęcie Wink
--------------
"[...] pokój, jak prawie wszystkie sprawy tego świata, ma swoją cenę wysoką, ale wymierną. My w Polsce nie znamy pojęcia pokoju za wszelką cenę. Jest jedna tylko rzecz w życiu ludzi, narodów i państw, która jest bezcenna. Tą rzeczą jest honor."

Józef Beck (5.V.1939)
Odpowiedz
#64
mam nadzieję, że zorganizuje się kiedyś taki termin, w którym ja też będę mógł być ;-)
Odpowiedz
#65
panowie dajcie foty :-D
Odpowiedz
#66
obert8 napisał(a):panowie dajcie foty :-D


PO co ci:| i tak na nich brzydko wysszedles;|
Odpowiedz
#67
Oooo Qrde , Panowie - co tu na naszym Forum tak smutno po tym OGNISKU :-D ??? Mam nadzieje ,ze Babci chalupy nie sfajczyliscie ? a LAS CALY ?
Dziadek Franek mi podpowieda , ze trzeba ,,zaklinowac'' :mrgreen: , he , he . Stary praktyk !

Pozdrawiam

ok333
Odpowiedz
#68
Dzięki wszystkim za przybycie. Pierwsze koty za płoty - z utrudnieniami, bo nie wziąłem poprawki na zatkany komin (cholerne liście) i stopień zawilgocenia drewna. W każdym razie wiadomo, gdzie jest działka i że jest do dyspozycji. Następnym razem zrobimy takie spotkanie wiosną, jak będzie cieplej i widniej. A w przyszłym roku wyperswadujemy babci zamykanie lokalu na jesień i zimę.
Swoją drogą koncepcja odegrania Bitwy na śnieżki jest całkiem ciekawaSmile)))) Z udziałem uczniow miejscowej szkoły - to nawet interesujący projekt edukacyjnySmile)))
Nawiasem mówiąc właścicielka działki była po 11 kieliszkach wina!
Odpowiedz
#69
Nie przejmuj się! Pomimo nawet niesprzyjających warunków atmosferycznych jakoś sobie daliśmy radę.
Poza tym powiesiliśmy tabliczkę a i szwagra też masz sympatycznego.
"Bóg walczy po tej stronie, która ma lepszą artylerię" - Napoleon Bonaparte
Scale Model Warehouse Poland smwarehouse.pl
Odpowiedz
#70
Witam ognisko było przednie;D Szkoda że tak krótko trwało ale na dobry początek dobre i to;]]Miło spędziliśmy czas na świeżym powietrzu a o to właśnie chodziło.Pozdrawiam wszystkich obecnych na spotkaniu jak także tych którzy nie mogli dotrzeć :wypas: :wypas:

P.S Zdjęcia już wysłałem Gunhipowi żeby zamieścił na serwerze więc lada moment należy się ich spodziewać ;]
Jak Feniks z popiołów......
Odpowiedz
#71
A oto zdjęcia Kade z sobotniego spotkania

<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.lodz-eksploracja.tomaszko.net/galeria/thumbnails.php?album=7">http://www.lodz-eksploracja.tomaszko.ne ... hp?album=7</a><!-- m -->
"Bóg walczy po tej stronie, która ma lepszą artylerię" - Napoleon Bonaparte
Scale Model Warehouse Poland smwarehouse.pl
Odpowiedz
#72
No wszystko spoko tylko gunshipowi zaginęło w akcji 5 fotek heheh. Wysłałem mu 11 a w galerii jest 6 ; D
Jak Feniks z popiołów......
Odpowiedz
#73
Wstawię wstawię. Nie bój żaby. Na pierwszy ogień poszły te najciekawsze Smile
"Bóg walczy po tej stronie, która ma lepszą artylerię" - Napoleon Bonaparte
Scale Model Warehouse Poland smwarehouse.pl
Odpowiedz
#74
było i tak...

[ Dodano: 30 Listopad 2006, 16:15 ]
...jak widać w galerii. przy okazji: ten smutny facio w dziale I wojny swiatowej w carskim mundurze to mój rodzony dziadek. Jak widać po minie, przed pójściem na front.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości