Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Naszywki na ramie bądz gdzieś na nasze " służbowe &quot
#1
Wpadł mi do głowy taki pomysł z koro juz sporo osob wie o istnieniu Grupy Łódź i naszego Łódzkiego Forum Eksploracyjnego może pomyślimy o jakiś naszyfkach identyfikujących ktore sami zaprojektójemy zapewne te pare naszywek w hafcie komputerowym nie powinno być drogich....ale to tylko pomysł i niech każdy sie wypowie sam w tym temacie.

pzdr
Лодзь
Odpowiedz
#2
Co naszyć skoro logo jeszcze nie ustalone :-P
"[gdy zaś przyjech]al przed pyeć źssyadl krol y [spojrzał] w pyeć a Mar[chołt leżał na twarzy u pr]ogu y spu[ściwszy spodnie, pokazywał mu] rzyć iay[ca."
Weyssenburger 1514 r.
Odpowiedz
#3
Właśnie. Naszywka musi mieć w sobie nasze logo a loga - jak nie było tak nie ma. To które jest obecnie - jest autorstwa Bolasa i jest tymczasowe.
Pozatym w Logo musi być nazwa stowarzyszenia jeżeli takie chcemy założyć.
Możemy pozostać przy nazwie Łódzkie Forum Eksploracyjne - wszak stowarzyszenie to też forum :mrgreen:
"Bóg walczy po tej stronie, która ma lepszą artylerię" - Napoleon Bonaparte
Scale Model Warehouse Poland smwarehouse.pl
Odpowiedz
#4
Zrobienie plakietki, to nie takie hop. Problem jest w produkcji tego, mianowicie:
- nie może być dużo drobnych szczegółów
- litery muszą być duże
- im więcej kolorów, emblematów, kształtów, tym drożej
- produkcja rozpoczyna się od matrycy, najprostsze są od 50-ciu złotych, lecz taka z paroma kształtami to zaczyna się od 80-ciu złotych. A słyszałem o matrycach powyżej 200zł, też niezbyt upstrzone. Wszystko zalezy od ilości użytej nici, tak właściwie. Ponadto każda kopia to wychodzi po około 2-3 zł, przy wersji oszczędnej.
Wiem, bo robiłem plakietki dla mojego zastępu harcerskiego i musiałem zmieniać pięciokrotnie projekt, bo hafciarnia nie zgadzała się zrobić takiego obrazka. Za drobne litery, za dużo szczegółów i.t.p. A potem dowalili cene matrycy 320zł...
Historia skończyła się tak, że udało mi się załatwić haft komputerowy u jakiegoś krewnego, który po znajomości i dla harcerzy zrobił jedną plakietkę po 2 zł każda.
Wielki, zły Buc

[Obrazek: walenie_konia.png]
Odpowiedz
#5
Myślę :mrgreen: , że skoro wszystko zaczęło się od Forum To pozostawienie tej nazwy ma sens. Postronni często nie wiedzą co znaczy słowo eksploracja a to może działać na naszą korzyść. Nie będziemy od razu kopidołkami ;-) itp.
Polak nie pyta ilu jest wrogów, tylko gdzie oni są!
Odpowiedz
#6
A może poczekamy z tym Stowarzyszeniem?
Wielki, zły Buc

[Obrazek: walenie_konia.png]
Odpowiedz
#7
Buc napisał(a):A może poczekamy z tym Stowarzyszeniem?
To zależy co jest w planach. Niektórych rzeczy może się nie dać bez "Stowarzyszenia" lub ich realizacja będzie o wiele trudniejsza.
"[gdy zaś przyjech]al przed pyeć źssyadl krol y [spojrzał] w pyeć a Mar[chołt leżał na twarzy u pr]ogu y spu[ściwszy spodnie, pokazywał mu] rzyć iay[ca."
Weyssenburger 1514 r.
Odpowiedz
#8
Dobry pomysl z tymi plakietkami.A nawet jak by byly po 5 zl sztuka to chyba jedno bro w pubie mniej mozna poswiecic ;]
Jak Feniks z popiołów......
Odpowiedz
#9
chyba że jest tylko jedno :lol:
"[gdy zaś przyjech]al przed pyeć źssyadl krol y [spojrzał] w pyeć a Mar[chołt leżał na twarzy u pr]ogu y spu[ściwszy spodnie, pokazywał mu] rzyć iay[ca."
Weyssenburger 1514 r.
Odpowiedz
#10
Panowie. Jak kierownik Jagoda wróci z wojaży "zagramanicznych" przedyskutuję z nim najpilniejsze kwestie. Tak jak już pisałem niejednokrotnie, mamy całą zimę na to żeby zorganizować się i przegrupować, tak aby nasze akcje wiosenne przeprowadzać już pod szyldem stowarzyszenia.
"Bóg walczy po tej stronie, która ma lepszą artylerię" - Napoleon Bonaparte
Scale Model Warehouse Poland smwarehouse.pl
Odpowiedz
#11
To byłaby piekna rzecz działać jako stowarzyszenie od nowego roku......
Лодзь
Odpowiedz
#12
W kontekście tematu stowarzyszenie chciałbym zachęcić do przesyłania projeków lub pomysłów logo naszej organizacji. Owe logo będzie nan naszywkach, pieczęci i tzw firmówkach.
Pozdr MJ
Odpowiedz
#13
panowie proponuje najpierw zająć się stowarzyszeniem a potem myśleć o naszywkach , poza tym naszywka to pryszcz bo my sami rysujemy nasz wizerunek więc nie pali się
popracujmy nad tym żeby zasłużyć na taką rzecz jak naszywka ...
pozdr
p.s naszywka naprawdę nie jest problemem;-]
najtaniej wychodzi jako wypraska ale haft komputerowy tez można tanio załatwić po prostu dobrzy mili ludzie trafiają się wszędzie;-]
Odpowiedz
#14
Jeśli chodzi o naszywkę to projekt musi być duży i prosty. Ja to mogę załatwić.
Wielki, zły Buc

[Obrazek: walenie_konia.png]
Odpowiedz
#15
ja jestem za naszywkami i odrazu chetnie sie pod to podpisuje ;p jak juz cos bedzie to zamawiam odrazu kilka egzemplarzy Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości