Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Naszywki na ramie bądz gdzieś na nasze " służbowe &quot
#16
Ja jestem za mysle że tesz powinnien być adres naszego forum na naszywce ludzie nawet z ciekawości by wchodzili
Wolę mieć jedną dywizję niemiecką przed sobą niż jedną dywizję francuską za sobą. Paton
Odpowiedz
#17
Co do adresu na naszywce to moze być kłopot zważywszy na to co mówili przedmówcy---kwestia szczegułów...może to stać się niewidoczne...
Jeżeli chodzi o adres i inne pomysły-proponuję następny krok (oczywiście na początek kwestia załatwienia najbardziej bieżących i pilnych spraw),a mianowicie koszulki.Tutaj jest szersze pole do popisu.Koszulkę klubową kupowałem za około 15,bluzę 50(zapewne ktoś zarabiał na tym pewną kwotę,ale nie w tym rzecz-rzecz w tym,ze zapewne dałoby sie to załatwić taniej).Jednak jak wspomniałem to pomysł na przyszłość...
Jeśli będziecie zamawiać naszywki-warto pomysleć o ilości(mam na myśli bluzy,czy też koszulki w końcu każdy może sobie naszyć gdzie chce...Smile takie skromne sugestie...

:-)
Odpowiedz
#18
zalezy z jakiego materialu bedzie naszywka i jak duza sadze ze haft komputerowy powinien sobie poradzic z drobnym drukiem , koszulki lub bluzy to trzeba kilka rozmiarow i ustalic kolor.
Odpowiedz
#19
Zależy jak drobnym drukiem. chodzi tu o grubość nici. Przynajmniej to co ja mogę załatwić, to nie mogą być czcionką 8. Jak będzie trzeba, to pokażę, co stworzyliśmy ostatnio.
Wielki, zły Buc

[Obrazek: walenie_konia.png]
Odpowiedz
#20
a najlepiej to zrobmy spotkanie i ustalmy wszystko lacznie z kolorem koszulek bluz i wszystkiego co z tym zwiazane
Odpowiedz
#21
:-o troszkę wolniej...
Odpowiedz
#22
Pragnę tylko zauważyć, że logo umieszczone między fotką a awatarą jest znakiem stowarzyszenia i tylko członkom stowarzyszenia wolno je używać!
Pozdr MJ
Odpowiedz
#23
Jagoda to chyba jak najbardziej jasne
Odpowiedz
#24
Mój kumpel prowadzi frirme z nadrukiem dajemy tylko koszulki a ona nam nadrukuje wszystko co chcemy tylko na plutce musimy to przyniesc jak cos to dokladnie bym,m sie spytal co wy na to
Wolę mieć jedną dywizję niemiecką przed sobą niż jedną dywizję francuską za sobą. Paton
Odpowiedz
#25
Przeglondając ten post nasuwa się kilka spostrzeżeń:

1. nazwa stowarzyszenia
2. nazwa strony
3. opis logo


Wniosek -
forum-stowarzyszenie-grupa -wszystko dobrze brzmi i ma swój sens ale brak spójności 1-3.
Warto by się zastanowić nad ujednoliceniem formy a następnie pomyśleć o nadrukach itd...

Zainteresowanym polecam stronę dystrybutora materiałów reklamowych z Tomaszowa www. agawa.pl . W ofercie posiada m.in koszulki i materiały termotransferowe, większość firm reklamowych zaopatruje sie właśnie u nich.
białe koszulki są po 12 zł, czarne 19,50; arkusz A4 do nadruku 5zł
Pozdr.
Marcin
Odpowiedz
#26
Fajnie ze temat dotyczący stowarzyszenia znajduje sie w dziale ecie pecie heh.Nie sadzicie ze należy go przenieść do działu Eksploracji ?? :->
Jak Feniks z popiołów......
Odpowiedz
#27
Kade - masz rację. Chociaż można to rozwiązać na dwa sposoby. Na pewno naszywki stowarzyszeniowe mogą nosić osoby będące członkami SEH ale z drugiej strony można pomyśleć też nad naszywką dla członków Forum.
"Bóg walczy po tej stronie, która ma lepszą artylerię" - Napoleon Bonaparte
Scale Model Warehouse Poland smwarehouse.pl
Odpowiedz
#28
Propozycja do przemyslenia:
Możnaby zrobić legitymacje członkowsko-forumowskie zawierające m.in wybrane sentencje dot. stowarzyszeie vel forum. Chodzi mi o sytuację: "wypad do lasu za 500 PLN". Można by umieścic zapis o zasadach w lesie lub innym miejscu historycznym i postępowaniu członka forum. Wiem, że nie ma to podstaw prawnych nie mniej jednak, jesli któraś z osób zapomniała by "języka w gębie" może w jakiś sposób by to pomogło i zmieniło by w jakimś stopniu myślenie o ŁSEH.
Chłopani z ŁKMK załatwili sobie zezwolenie z PKP i mogą chodzi po torowiskach i robić zdjęcia.
cyt:"Ależ Hans, pamiętaj że jestem twoim przyjacielem." (Bruner) odc. 14, pt.: "Edyta"
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości