Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ekshumacja
#31
Piętnujemy-amen
Odpowiedz
#32
gunship napisał(a):ma problemyz z utrzymaniem prawidłowego poziomu wagi - (tzw. efekt yoyo :mrgreen: ), którego partnerka życiowa jest nadwyraz korpulentną osobą o dużych problemach emocjonalnych, niepotrafiącą kontrolować swoich zachowań :!:

I tak zastosowaliśmy tzw. "wentyl bezpieczeństwa" rozładowując napięcie 8-)

Cholera jakbym czytał o swojej ex Tongue
Pozdr MJ
Odpowiedz
#33
kolor niebieski na miedzi nie jest oznaka ze rzeczy byly przy zwlokach;-] zakwaszenie gleby raczej pozdr obert;-]
p.s wlasnie min daja zwiekszenie jej zakwaszenia rokladajace sie zwloki;-p
ale nie tylko bo gleby i lasy są rózne

[ Dodano: 5 Listopad 2006, 17:12 ]
najsmieszniejssze w tym wszystkim jest to ze takie ciśnienia wychodza jak ktoś kogo nie znamy wykopie cos nawet guzik...czy to w czasie ekshumacji czy na wykopkach zaraz miliony insynuacji i podejrzen ...ale jak ktoś kupuje coś na alleg... to nie zastanawia się nad pochodzeniem fantów....cóż ludzie....

[ Dodano: 7 Listopad 2006, 18:30 ]
tak jakos mi się znowu naszło oglądając fanty spod tanenbergu z tym kolorem niebieskim , pamiętam jak znalzłem dwa razy kociolki carskie w okolicy łowicza jeden w pustej chacie na strychu drugi na podwórkowym złomie ten ze strychu patyna ciemna a ten z podwórka niebieskie naloty patyny...czy to oznacza że na podworku u chlopa leżał carski żolnierz w złomie???? :lol: nie no to jest takie uogólnianie że boli :kwasny:

[ Dodano: 7 Listopad 2006, 18:36 ]
...a że debili nie brakuje to widać nawet na wale pomorskim jak łaziłem tam to nawet świeże groby były rozkopane ...co najśmieszniejsze to raczej zadko ktorego żolnierza chowano ze sprzętem bo ci co go chowali zazwyczaj oskubali go przed tym;-] poza tym broń zabierał przeciwnik wiec rozkopywanie cmentarzy jest kretynizmem;-/ fakt jak bylem w witkowicach z 4 lata temu też byly rozkopane carskie groby , walały się buty tzn resztki więc panowie najpierw znajdźmy chamów na swoim polu potem wytykajmy palcami innych....
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości