Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kłaniam się nisko.
#1
Kłaniam się nisko i przedstawiam z Pabianic. W moim mieście zawsze pasjonowała mnie ilość fabryk, które zwiedzam cały czas odkrywając coś nowego. Chciałbym tutaj się podzielić obserwacjami, a także dowiedzieć się czegoś nowego o naszym regionie.
Wielki, zły Buc

[Obrazek: walenie_konia.png]
Odpowiedz
#2
Fajnie że do nas dołączyłeś. Zapraszamy do działania w naszych "strukturach" :mrgreen:
"Bóg walczy po tej stronie, która ma lepszą artylerię" - Napoleon Bonaparte
Scale Model Warehouse Poland smwarehouse.pl
Odpowiedz
#3
Jaki ładny nick ;-)

Witam serdecznie i do przeczytania

Pozdrawiam OldWit
Z wódką jest jak na wojnie – są straty w ludziach i w sprzęcie Wink
--------------
"[...] pokój, jak prawie wszystkie sprawy tego świata, ma swoją cenę wysoką, ale wymierną. My w Polsce nie znamy pojęcia pokoju za wszelką cenę. Jest jedna tylko rzecz w życiu ludzi, narodów i państw, która jest bezcenna. Tą rzeczą jest honor."

Józef Beck (5.V.1939)
Odpowiedz
#4
bardzo ładny ;-)
witam!
wy, siostry, niezły burdel macie w tym archeo!
:-P
Odpowiedz
#5
Przezwisko mam takie od małego
Wielki, zły Buc

[Obrazek: walenie_konia.png]
Odpowiedz
#6
Witam!
"[gdy zaś przyjech]al przed pyeć źssyadl krol y [spojrzał] w pyeć a Mar[chołt leżał na twarzy u pr]ogu y spu[ściwszy spodnie, pokazywał mu] rzyć iay[ca."
Weyssenburger 1514 r.
Odpowiedz
#7
Witamy na pokładzie!
Odpowiedz
#8
Witam!

Ironrat
Odpowiedz
#9
Hmm, po chwili zastanowienia postanowiłem, że napiszę co nie co o sobie. Oprócz tego, że jestem Bucem pochodzę z Łodzi, wychowywałem się w Gałkówku, mieszkam w Pabianicach. Działam aktywnie jako harcerz, od pewnego czasu pracuje w komisjach historycznych chorągwi łódzkiej (jednostka o zasięgu całego województwa), także w pabianickim hufcu, mam także kontakt w Muzeum Harcerstwa. Trochę to odbiega od rzeczy, nad którymi tu rozprawiacie, lecz historia niejedno ma imię...
Ponadto instruktor gromad zuchowych, ratownik przedmedyczny oraz prezes klubu żeglarskiego w Pabianicach.
Więcej spaceruję i oglądam, aniżeli kopię (prawie w ogóle - brak czasu). Interesują mnie zasadniczo fabryki z okresu PRL, oraz ogólnie historia ,,mojej małej ojczyzny".
Wielki, zły Buc

[Obrazek: walenie_konia.png]
Odpowiedz
#10
WITAJ
jeszcze jeden Galkowiak, he he . Jaki swiat maly ! Ale nie powiesz Smyku , ze zeglarstwa uczyles sie na Smugach pod lasem , a moze na stawach w :-D ... Bedoniu ???

Pozdrawiam ok333
Odpowiedz
#11
No, nie. Trochę za młody jestem Smile
Patent żeglarza zdobyłem w Rynie i tam jest ,,mój port macierzysty"
Wielki, zły Buc

[Obrazek: walenie_konia.png]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości