Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Posty - licznik
#1
Mam pytanie. Jak powinien funkcjonować licznik postów. Zauważyłem, iż przy jednym zalogowaniu. pisząc w różnych watkach i różnych tematach, liczba postów pozostaje niezmieniona. Liczony jest tylko ten pierwszy. Czy tak ma być? Czy też jest jakiś problem?
Ironrat :roll:
Odpowiedz
#2
Pewnie musi się zaktualizować. Nie martw się awansujesz :lol:
"[gdy zaś przyjech]al przed pyeć źssyadl krol y [spojrzał] w pyeć a Mar[chołt leżał na twarzy u pr]ogu y spu[ściwszy spodnie, pokazywał mu] rzyć iay[ca."
Weyssenburger 1514 r.
Odpowiedz
#3
Na awanse jest wojsko.
Pytam, bo chciałbym wiedzieć, czy tak na być, czy też są problemy z systemem (moim lub forum).
Ironrat
Odpowiedz
#4
Przed chwilą miałeś 18 teraz 19 i wszystko w good!
"[gdy zaś przyjech]al przed pyeć źssyadl krol y [spojrzał] w pyeć a Mar[chołt leżał na twarzy u pr]ogu y spu[ściwszy spodnie, pokazywał mu] rzyć iay[ca."
Weyssenburger 1514 r.
Odpowiedz
#5
18 zminiło się na 19 po 3 czy 4 postach.
Ironrat
Odpowiedz
#6
cóż ...to nie wiem Gun pewnie pomoże.

[ Dodano: 18 Październik 2006, 22:33 ]
A może tylko ideologicznie poprawne posty są liczone :?: :roll:
"[gdy zaś przyjech]al przed pyeć źssyadl krol y [spojrzał] w pyeć a Mar[chołt leżał na twarzy u pr]ogu y spu[ściwszy spodnie, pokazywał mu] rzyć iay[ca."
Weyssenburger 1514 r.
Odpowiedz
#7
z tego co wiem nie wszystkie posty są naliczane, np posty w dziale powitań i ecie pecie nie ... :-)
Sac[/list]
Odpowiedz
#8
Ok, zaraz zobaczymy.
Licznik wskazuje teraz 19. Ten post powinien być 20. Mam jeszcze jeden komentarz do wątku o zdjęciach o Łodzi. Zobaczymy co z tego wyniknie?

Ironrat

PS. Wciąż bez zmian - 19. Teraz kolej na wątek o zdjęciach.
Odpowiedz
#9
Iron wyłączyłem ze zliczania postów kilka działów. Więcej jest tutaj <!-- m --><a class="postlink" href="http://www.lodz-eksploracja.org/viewtopic.php?t=26">http://www.lodz-eksploracja.org/viewtopic.php?t=26</a><!-- m --> . Te wszystkie których wartość merytoryczna jest nikła jak np. sprawy techniczne, linki, ecie pecie itp nie zliczają napisanych przez Ciebie postów.

Pozdrawiam

Gun
"Bóg walczy po tej stronie, która ma lepszą artylerię" - Napoleon Bonaparte
Scale Model Warehouse Poland smwarehouse.pl
Odpowiedz
#10
Wyłączone podliczanie z kilku działów. Zauważyłem ,że jest pewna liczba postów nie mająca zbyt wiele z tematem dyskusji, a to chyba się nalicza. Wiem, że jest to niewykonalne, lecz przydałoby się naliczanie tylko treściwych wypowiedzi.
Wielki, zły Buc

[Obrazek: walenie_konia.png]
Odpowiedz
#11
Nie no aż tak się nie rozdrabniajmy. Od tego są moderatorzy żeby pilnowali porządku 8-)
"Bóg walczy po tej stronie, która ma lepszą artylerię" - Napoleon Bonaparte
Scale Model Warehouse Poland smwarehouse.pl
Odpowiedz
#12
z drugiej strony system rang jest tak oryginalny i nietypowy że nikt raczej nie wie kto jest starszy sztygar, czy kopidołek, albo saperkamen :mrgreen: , także nie widzę sensu w pogoni za rangą, jest też przecież z tego co wiem możliwość zmian w zapisie u poszczególnych użytkowników przez admina ... Wszechmogącego :-P
Sac
Odpowiedz
#13
Co prawda, od dawna mnie na forum nie było, ale zauważyłem, że teraz liczą się wszystkie posty. Czyżby znowu jakiś błąd?



(Tak, znalazłem kilka rzeczy i teraz wykopuję stare tematy Big Grin)
Wielki, zły Buc

[Obrazek: walenie_konia.png]
Odpowiedz
#14
Nie. Wszystkie niemerytoryczne działy zostały wyłączone z zliczania postów.
"Bóg walczy po tej stronie, która ma lepszą artylerię" - Napoleon Bonaparte
Scale Model Warehouse Poland smwarehouse.pl
Odpowiedz
#15
Patrz, zrobiłem eksperyment i napisałem jeden post w temacie z powitaniem i kilka w technicznych i mi licznik urósł. A to dalej są działy niemerytoryczne Big Grin

Miałem 193 posty, teraz będą 194
Wielki, zły Buc

[Obrazek: walenie_konia.png]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości