Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowy adres mailowy forum: forum@lodz-eksploracja.org
#1
Od dziś obowiązuje nowy adres forum: forum@lodz-eksploracja.org
Wszystkie powiadomienia o nowych postach i etc. powinniście otrzymywać z tego adresu.
Tak samo jeżeli chcecie coś do mnie przesłać - rzucajcie na ten adres.

Pozdrawiam

Gun
"Bóg walczy po tej stronie, która ma lepszą artylerię" - Napoleon Bonaparte
Scale Model Warehouse Poland smwarehouse.pl
Odpowiedz
#2
To jest adres do Ciebie, bo w podpisie jest napisane ,,Administrator Forum", czy też do całego grona administracyjnego?
Wielki, zły Buc

[Obrazek: walenie_konia.png]
Odpowiedz
#3
No całego grona administracyjnego, ale ze względów organizacyjnych pocztę sprawdzam ja.
"Bóg walczy po tej stronie, która ma lepszą artylerię" - Napoleon Bonaparte
Scale Model Warehouse Poland smwarehouse.pl
Odpowiedz
#4
Mam pytanie/prośbę. Czy w nadawcy wysyłanych mejli z tego adresu może być ,,Łódzkie Forum Eksploracyjne", a nie zdawkowe ,,forum" ?

Korzystam z powiadomień o odpowiedzi na skrzynkę pocztową, a pojawiam się na kilku forach i jak mi wyrzuca nadawcę ,,forum" to głupieję, bowiem nie wiem z jakiego serwisu dostałem wiadomość, dopóki jej nie przeczytam.

Tak było poprzednio i chyba było dobrze.
Wielki, zły Buc

[Obrazek: walenie_konia.png]
Odpowiedz
#5
Da się chyba zrobić.
Pozdr MJ
Odpowiedz
#6
Bucu powiem szczerze że dla jednej osoby tego robić nie będziemy, bo jak na razie tylko ty się uskarżasz na takie niedogodności.
Z jednej strony mogę ci przyznać trochę racji ale i tak mamy już długi adres mailowy więc kolejne powiększanie raczej nie wpłynie na wygodę zamieszczania go w różnych miejscach.

Nazwa skrzynki to forum i tak zostanie natomiast adres serwera po @ mówi sam za siebie co to za mail.
"Bóg walczy po tej stronie, która ma lepszą artylerię" - Napoleon Bonaparte
Scale Model Warehouse Poland smwarehouse.pl
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości