Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Strona w budowie
#1
Mam dla was wiadomość. Wraz z Waldim siedzimy właśnie nad kilkoma zagadnieniami dotyczącymi naszej grupy. Są to:

a) strona - można powiedzieć że ukończony szkielet w 50% tak więc nadsyłajcie swoje artykuły
b) skórka dla forum
c) skórka dla strony

O postępach będę informował na bieżąco!

Pozdrawiam

Gun
"Bóg walczy po tej stronie, która ma lepszą artylerię" - Napoleon Bonaparte
Scale Model Warehouse Poland smwarehouse.pl
Odpowiedz
#2
skórke dla forum to każdy podejrzeć może, ale nie radziłbym :lol: myślę, że na dniach powinna być już dostępna nowa skórka forum Smile
Odpowiedz
#3
Nie wiem jak innym ale mnie się ta skórka podoba! Wiadomo nowe jest wrogiem dobrego!
Pozdr MJ
Odpowiedz
#4
jak wszystko pójdzie po mojej myśli to dziś będzie skończona skórka forum Smile
Odpowiedz
#5
ja po ostatatniej zmianie skórki przeze mnie , zaczekam aż ktoś inny wypróbuje :-P nie mogłem za cholerę wrócić do wcześniejszych ustawień .... gdyby nie wszechadmin to chybabym nie zagląał na forum hehehe
sac
Odpowiedz
#6
heh, ostatnio było za dużo skórek więc się wszystkie wywaliło teraz jak skończe tą nową to chyba tylko ona zostanie a standardowy subsilver zostanie wyłączony. kurcze photoshop mi się przyciął za dużo % na dziś chyba :lol:
Odpowiedz
#7
Powiem szczerze, że subsilver mi się podoba i innych skórek nie lubię. Może inni tez tak sądzą, to po co to wyłączać?
Wielki, zły Buc

[Obrazek: walenie_konia.png]
Odpowiedz
#8
a sprawdzałeś jak wygląda nowa skórka? Tonacja jest podobna. Polecam!
Pozdr MJ
Odpowiedz
#9
Jestem lewym bucem. Nie wiem jak to zrobić, zmienić skórkę. Ale chyba zmienię avatar, bo jest zbyt brutalny.
jak skórkę zmienić?

[ Dodano: 2 Listopad 2006, 14:49 ]
Jestem zbyt konserwatywnym Bucem. Udało mi się skórkę zmienić. Ładna, ale minie kupa czasu, zanim się przyzwyczaję, na wszystkich forach na których działam stosuję SubSilver. Nie działają jeszcze obrazki rang, oraz troszkę trzeba dopracować, szczegóły, jak chociażby status tlena, czy avatar zalogowanego użytkownika (jest większy od ramki;P). wydaje mi się, że jest trochę nieczytelna ta skórka. Ale to moje zdanie. Doceniam wkład włożony w jego stworzenie, lecz ja włączam SubSilver, przepraszam.
Wielki, zły Buc

[Obrazek: walenie_konia.png]
Odpowiedz
#10
Podobnie jak kolor nicka. Musisz edytować swoje dane i w formularzu na końcu jest subsliwer lub nasza skórka.
Pozdr MJ
Odpowiedz
#11
muszę wprowadzić jakieś ograniczenie avatarka tak by nie rozwalało tamtego pola u góry, dziś może znajdę odpowiednie grafiki do rangi albo zrobię własne, nowe guziczki już są prawie skończone, potem zostanie dopieszczanie szczegółów. Nie wiem też czy spodoba się logo w którym jest zdjęcie starej jak i nowej Łodzi dałem całość w tonacji czarnobiałej, ale myślę by zrobić powolne przechodzenie z czarno białego w kolorowy zobaczę jak to wyjdzie Smile
Odpowiedz
#12
Waldi. Słuchaj - grafiki rang muszą być związane ze stopniami - czyli górnicze.
Masz przecież górniczą rodzinę więc mogą pamiętać część oznaczeń :?:
Trzeba ten motyw "górniczo-kopiący" podtrzymać.
"Bóg walczy po tej stronie, która ma lepszą artylerię" - Napoleon Bonaparte
Scale Model Warehouse Poland smwarehouse.pl
Odpowiedz
#13
Mam pytanie, czemu część osób nie ma obrazka rangi nad swoim avatarem?
Wielki, zły Buc

[Obrazek: walenie_konia.png]
Odpowiedz
#14
jest to wynik pewnego niedomówienia :-) ja rozrysowałem obrazki i pozmieniałem trochę kolejność nazw by było bardziej hm ... logicznie ( przynajmniej tak mi się wydaje :-) ) ale Ad, nie zmienił nazw w ustawienich forum - tak sądze i z tego powodu do jednej rangi nie ma obrazka , za to jest jeden obrazek więcej :-)
Sac
Odpowiedz
#15
Już się wyświetlają. Jedynie Saperkamen nie ma swojej rangi. Intensywnie myślimy razem z Waldim nad nową grafiką rang.
"Bóg walczy po tej stronie, która ma lepszą artylerię" - Napoleon Bonaparte
Scale Model Warehouse Poland smwarehouse.pl
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości