Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Występ Stelli w TVP3
#1
Jutro (poniedziałek) o 8 rano w łódzkiej TVP3 mam całe cztery minuty, żeby powiedzieć o Bitwie i cmentarzach. Aż cztery! Smile))
Odpowiedz
#2
czy to będzie nadawane na zywo ? czy też w innym terminie ? a i ostatnio widziałem Stellę w TVN :-) Kacper Cię wypatrzył i wołał wszystkich w domu że był ten Pan, który mówił po rosyjsku ..... ;-)
Sac
Odpowiedz
#3
Tematy podzieliłem bo ni jak się to miało do kwestii odnalezienia miejsca pochówku Hubala...

Pozdrawiam OldWit
Z wódką jest jak na wojnie – są straty w ludziach i w sprzęcie Wink
--------------
"[...] pokój, jak prawie wszystkie sprawy tego świata, ma swoją cenę wysoką, ale wymierną. My w Polsce nie znamy pojęcia pokoju za wszelką cenę. Jest jedna tylko rzecz w życiu ludzi, narodów i państw, która jest bezcenna. Tą rzeczą jest honor."

Józef Beck (5.V.1939)
Odpowiedz
#4
Poględziłem. Zdążylem powiedzieć o Łódzkim Forum Eksploracyjnym i pomyśle na „nasz” szlak turystyczny.

[ Dodano: 30 Październik 2006, 16:27 ]
Co do Hubala, to poznałem kiedyś jego wnuka. Nawet sympatyczny. W PSL był.
Odpowiedz
#5
Heh. Gratuluję udanego występu. Podziwiałem twój występ rano. Ważne że padła nazwa naszego forum - szkoda że nie pokusili się o zamieszczenie adresu, ale mówi się trudno :roll:
Ważne że znowu istniejemy w mediach.
"Bóg walczy po tej stronie, która ma lepszą artylerię" - Napoleon Bonaparte
Scale Model Warehouse Poland smwarehouse.pl
Odpowiedz
#6
Nie wiem jak wy , ale ja miałem wrażenie , że za każdym jak z ust Pana Michała padało hasło : " Poszukiwacze" to redaktor TVP3 , był jakoś dziwnie zmieszany :-D
Bardzo fajne wystąpienie p. Michale :-D


pzdr.
Odpowiedz
#7
szkoda, że tak wcześnie bo nie mogłem tego zobaczyć może będzie powtórka :>
Odpowiedz
#8
szkoda że nie widziałem. Ale z mediami ostrożnie! może się znowu zalogować ktoś mojego pokroju i kicha!
"[gdy zaś przyjech]al przed pyeć źssyadl krol y [spojrzał] w pyeć a Mar[chołt leżał na twarzy u pr]ogu y spu[ściwszy spodnie, pokazywał mu] rzyć iay[ca."
Weyssenburger 1514 r.
Odpowiedz
#9
Jak ktoś ma możliwość to może zgra relacje ze szpiega... :?: fajnie by było dodać taki materiał do odpowiedniego działu w wortalu...
Z wódką jest jak na wojnie – są straty w ludziach i w sprzęcie Wink
--------------
"[...] pokój, jak prawie wszystkie sprawy tego świata, ma swoją cenę wysoką, ale wymierną. My w Polsce nie znamy pojęcia pokoju za wszelką cenę. Jest jedna tylko rzecz w życiu ludzi, narodów i państw, która jest bezcenna. Tą rzeczą jest honor."

Józef Beck (5.V.1939)
Odpowiedz
#10
archeo napisał(a):szkoda że nie widziałem. Ale z mediami ostrożnie! może się znowu zalogować ktoś mojego pokroju i kicha!

Jakiego pokroju :mrgreen: . Bardzo fajnie , że jesteś na Forum , z kim bym się mógł troszkę pokłócić ;-) , jakby Cię niebyło

Pozdrawiam
Odpowiedz
#11
Redaktor TVP generalnie był jakiś zmieszany, moze to wynik wczesnej pory??
;-)

a Stelli gratuluje udanego występu!
wy, siostry, niezły burdel macie w tym archeo!
:-P
Odpowiedz
#12
A kto prowadził ze Stellą wywiad?
Pozdr MJ
Odpowiedz
#13
Ma ktoś może nagrany ten program?
Ironrat
Odpowiedz
#14
Program prowadził red. Grudzień. Zmieszany nie był, tylko kamerzyści się chichrali, bo po chwili do programu Grudnia wszedł p. Marzec, dyrektor Lublinka. Szkoda, że nie nazywam się Maj...Smile
Media nie są groźne i mogą wiele pomóc. Forum musi zaistnieć w masowej świadomości jako pozytywna organizacja, która chce robić i robi coś dobrego. Proponuję w przyszłym roku zorganizować kwestę na cmentarze wojenne - jakąś atrakcyjną, z pokazem paru fantów i zdjęć. TV pokaże, ludzie się czegoś dowiedzą. Może do tego czasu skombinujemy jakieś mundury. Mamy czas, coś wymyślimy.
Odpowiedz
#15
Racja! Grunt to promocja idei i środowiska. Bez tego będzie wielka kicha. Zainteresowanie mediów (czyli społeczeństwa :mrgreen: ) powoduje że władze nie mogą milczeć czy udawać że sprawy nie ma.
Pozdrawiam
"[gdy zaś przyjech]al przed pyeć źssyadl krol y [spojrzał] w pyeć a Mar[chołt leżał na twarzy u pr]ogu y spu[ściwszy spodnie, pokazywał mu] rzyć iay[ca."
Weyssenburger 1514 r.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości