Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Koncepcja utworzenia szlaku turystycznego
#16
Tada ... Smile !
Przy okazji tegorocznych fikołków przy częsciowo naszej pomocy i inscenizacji w Keblinach 10 IX 2006 udało się wydać coś takeigo. Autorem jest pan Stanisław Frątczak z łódzkiego PTTK (albo PTTK Ozorków). Myślę że warto z łódzkim PTTK porozmawiać.

[Obrazek: pict3481qn2.jpg]
Tylko guziki nieugięte
przetrwały śmierć świadkowie zbrodni
z głębin wychodzą na powierzchnię
jedyny pomnik na ich grobie
i dymi mgłą katyński las (...)
Odpowiedz
#17
Pan Stanisław jest przewodniczącym sekcji kolarskiej PTTK Ozorków. Znam go osobiście. Geograf z wykształcenia więc się dogadujemy bez problemów. Bardzo ciekawy i sympatyczny człowiek. Wie o naszych działaniach w ramach forum. Folderu jeszcze nie widziałem ale co do szlaku Kresowej to miałem w nim i swoje kilka zdań do powiedzenia, tym bardziej że przebiega przez moje Grotniki, a tak dokładnie ścieżka tutaj się właśnie zaczyna.
"Bóg walczy po tej stronie, która ma lepszą artylerię" - Napoleon Bonaparte
Scale Model Warehouse Poland smwarehouse.pl
Odpowiedz
#18
Fajnie że jest temat :-D
Sądzę, że o obiektach do zwiedzania wiecie więcej niż ja. Dlatego tu raczej nie pomogę. :-(
"mogę naświetlić koncepcję szerszą, ogólniejszą..." :lol:
Sprawa badań archeo jest ciekawa. Efekty będą niewątpliwie interesujące. Myślę, że np. można określić czy okopy wykorzystywano wielokrotnie! Późniejsza rekonstrukcja przy zaangażowanilu lasów to pestka.
Pozdrawiam
"[gdy zaś przyjech]al przed pyeć źssyadl krol y [spojrzał] w pyeć a Mar[chołt leżał na twarzy u pr]ogu y spu[ściwszy spodnie, pokazywał mu] rzyć iay[ca."
Weyssenburger 1514 r.
Odpowiedz
#19
Ostatnio widziałem parę razy, jak po okopach w Justynowie jeździli idioci na motorach plus jeden na dziwacznym czterokołowcu.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości