Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poly-Eko-Plast w Pabianicach
#1
Kłaniam się najniżej jak można, w końcu jest ktoś z moich rejonówSmile
Z Tobą miałem okazję wymienić parę zdań w prywatnych wiadomościach.
Pytanie: Poly-Eko-Plast, Lutomierska 50. Kompleks starych fabryk, mówi Ci to coś??
Zbieram informacje do kolalnej prasy na ten temat.
Pozdrawiam.
B.U.C.
Wielki, zły Buc

[Obrazek: walenie_konia.png]
Odpowiedz
#2
czy chodzi o to miejsce przy krancówce? niszczeje to od lat, w zasadzie odkad pamietam, a jezdze tamtedy prawie całe zycie do domu. przez jakis czas było tam ( nie wiem czy badal jest) skladowisko petów i nie wiem czy jakis odpadów tekstylnych.

w kazdym razie zaradni panowie znalezli tam miejsce na łowienie rybSmile (smacznego tym panom życze)

chwilowo nic wiecej nie wiem bo w pabianicach bywam w doskoku, na dobre wróce w lutym.
ale zapytam sie kogos, moze dowiem sie wiecej.
eeM
Odpowiedz
#3
M. Powiem tak.
Kompleks ten został wykupiony kilka lat temu przez firmę Poly-Eko-Plast. Firma jednak została okradziona z prądu i nie mieli jak pracować. Zajmują się przetwarzaniem poliprylenu, chyba. Obecnie firma pracuje i rzeczywiście, cośtam spala.
Wiem, bo PEP to mój konik, jak znajdę zdjęcia to założę na ten temat post.
Aha, woda w tym sektorze jest bardzo czysta i ryb jest dużo. Jest to stary i nieużywany zbiornik przeciwpożarowy. Teren ten jest na chwilę obecną wyczyszczony i niezbyt zanieczyszczony. Widać to po rozwijającej się roślinności dokoła. Wiem, co mówię.
Z ramienia lokalnej gazety w najbliższym czasie wybieram się do dyrektora tej placówki i zamierzam go wypytać o historię tego miejsca.
Wybudowane za Gierka, budowle niedokończone. Ostatnia hala była stawiana (a właściwie dobudówka we wrześniu '89) Podobno koncern farmaceytyczny to miał na własności, potem miał być herbapol, potem fabryka mebli, a terza z jedego budynku zrobiono spalarnię odpadów.
Na prawdę, nie wiesz, ja się cieszę, że tu jesteś.
W wolnej chwili będzie z tego temat, tylko zbiorę trochę informacji.
Wielki, zły Buc

[Obrazek: walenie_konia.png]
Odpowiedz
#4
swoją drogą, ciekawe kto zarybił ten zbiornik. naprawdę jest tam czysta woda?
eeM
Odpowiedz
#5
Załóżcie drugi temat Smile
"Bóg walczy po tej stronie, która ma lepszą artylerię" - Napoleon Bonaparte
Scale Model Warehouse Poland smwarehouse.pl
Odpowiedz
#6
Do PEPa wbiję się w wolnym czasie, zrobię fotografie, popytam ludzi i stworzę temat. Marta, to miejsce jest w obecnej chwili całe zadrzewione, zakrzakowane, zaptaczone, zarybione, zniszczone.
C.D.N.
Pzdrawiam,
B.U.C.
Wielki, zły Buc

[Obrazek: walenie_konia.png]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości