Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kolory nicków
#1
Ooo, Jagoda, czemu nie masz żółtego tytułu, tylko zielony jak nie - admin??
Wielki, zły Buc

[Obrazek: walenie_konia.png]
Odpowiedz
#2
A bo se zminiłem :-) Ty też możesz! :-P A może nie? Nie wiem ja tu jestem podobno od spraw merytorycznych a nie technicznych :-)
Pozdr MJ
Odpowiedz
#3
Tak? A jak?
Wielki, zły Buc

[Obrazek: walenie_konia.png]
Odpowiedz
#4
W edycji swoich danych masz tam chyba taką możliwość. Piszę chyba bo być może opcj t jest dostępna tylko dla moderatorów junior adminów i adminów.
Pozdr MJ
Odpowiedz
#5
Powiedz mi jeszcze jedno. Jaka jest różnica jest pomiędzy adminem i junior adminem?
Vaderian był juniorem, ale chyba ,,spadł" do moderatora. Na czym to polega? W tematach technicznych nie jestem najlepszy.
Wielki, zły Buc

[Obrazek: walenie_konia.png]
Odpowiedz
#6
Vaderian był moderatorem chyba, że Gun coś z nim kombinował. Różnica między adminem a junior adminem polega na zakresie uprawnień junior admin ma mniejsze, nie mniej jednak nie powiem Ci dokładnie które uprawnienia nie przysługują juniorowi.
Pozdr MJ
Odpowiedz
#7
juniorek może mieć też wszystkie uprawnienia co normalny adminek, zależy co mu się wybierze Smile ustawiłem by każdy userek który ma więcej niż 10 postów mógł zmienić kolor nicka Smile
Odpowiedz
#8
Ale fajnie... Smile
Czy taka frywolna zmiana kolorów naszych ników nie wprowadzi bałaganu na forum. Tak tetrazwidać, kto jest kto. A tu lada chwila wszyscy będą żółci...
Wielki, zły Buc

[Obrazek: walenie_konia.png]
Odpowiedz
#9
Wątpię na dole strony głownej przy haśle osoby obecne na forum kolor sie nie zmieni, a wiec będziesz wiedział i tak kto jest kto :-)
Pozdr MJ
Odpowiedz
#10
temat jak najbardziej lajtowy ale nowi pytają Smile) sam wiem jak to jest i jak pytałem o erotomana gawędziarza
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości