Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
słownik na forum
#16
Archeo, dzięki, że mnie rozumiesz.
Ja jestem retro - bucem i staram się dbać o nasz język. I uważam siebie za człowieka starej daty - nie rozumiem też slangu młodzieżowego.
Słownik, z mojej strony nie jest złośliwością, tylko pomysłem na ulżenie w myśleniu, dla mnie i Archeo (na razie).
Właśnie to chciałbym zrobić.

Nie chcę tu uchodzić za jakiegoś wyrostka, co teraz chce palić wszystkich za źle ułożone zdanie. Ale na ortografię zwracam uwagę, choć ja sam nie jestem święty - też robię błędy i strasznie się za to wstydzę.
Wielki, zły Buc

[Obrazek: walenie_konia.png]
Odpowiedz
#17
Buc napisał(a):na ulżenie w myśleniu,
za dużo myślisz, jeszcze zostaniesz myśliwym Smile
Buc napisał(a):Nie chcę tu uchodzić za jakiegoś wyrostka, co teraz chce palić wszystkich za źle ułożone zdanie.
nawet jakbyś chciał to raczej za wiele byś nie zdziałał :alien:
Buc napisał(a):i strasznie się za to wstydzę.
e nie ma czego się wstydzić, każdy robi błędy bo po to one są (chyba coś mi się od Kononowicza udzieliło :lol: )

Sorry za post ale musiałem go napisać :baby:
Odpowiedz
#18
uła!

Widzę, że zaczynasz się bawić w Buca. Ale Waldi, czy nie uważasz, że to dobry pomysł?
Rzeczywiście, jestem durnym bucem :baby:
Wielki, zły Buc

[Obrazek: walenie_konia.png]
Odpowiedz
#19
zobaczymy, bo slangi używa się teraz na wszystkich forach, a jak już je zacznąć używać dzieci neo to wtedy ch** wie co chcieli przekazać.

Buc napisał(a):Widzę, że zaczynasz się bawić w Buca.
heh, od tego wyrazu bym zaczął, a więc to słowo w gwarze krakowskiej oznacza chuja, no a ja takim to nie jestem :cwaniak: ja nie ukrywam kto jaki jest i mówię prawdę, może to wada, a może i nie Smile No ale Ci co nie wiedzieli co znaczy Twój nick to teraz już z pewnością wiedzą ;-)
Odpowiedz
#20
Z drugiej strony Bucu jakbym zaczął pisać na forum kaszubszczyzną to co byś wtedy powiedział?
Jasne - rozumiem że powinniśmy dbać o nasz język ale nie róbmy z tego sytuacji, że nie gadam z Tobą bo źle piszesz. Nasze forum w porównaniu do innych i tak ma wysoki poziom językowy. Postaram się wkleić post z zaprzyjaźnionego forum samochodowego. Tam to była dopiero nędza.
Co do pomysłu Archeo - o neologizmy związane z siecią, to może Waldi "Vielki Elektronik" stworzyłby taki mały słownik zwrotów używanych tutaj na forum.

Pozdrawiam

Gun

[ Dodano: 10 Styczeń 2007, 17:10 ]
"ztego co mi wiadomo to turbina wlancz sie dopiero po 1.5tys obrotów w diezlach i gwizdze zalezy od modelu a pozaty naj lepiej sprawdzic to jadonc 2jką 20km h wcisnij pedal gazu i bendzie czuc powinna na wejsciu na okolo 2tys rwac a najlepiej sprawdz czy niekopci i czy niebieze oleju i czy tem niewzrasta pozdro muj kumpel tez ma tds 2.5 nie dzienki niedoracowane silniki jak nie pompa to rozrzond i tak wkulko kumpel wlozyl w niego juz drugi tyle . te silniki dopiero opel zregenerowal w omegach po96roku"

To obiecany post. I tak nie jest "najlepszy" - widziałem też gdzieś "mocniejsze" ale nie mogę znaleźć Smile
"Bóg walczy po tej stronie, która ma lepszą artylerię" - Napoleon Bonaparte
Scale Model Warehouse Poland smwarehouse.pl
Odpowiedz
#21
ej Panowie - spokojnie :cwaniak: , nie traćmy czasu na pyskówki. Tak jak powiedział Gun, to forum trzyma poziom i oby tak było nadal. W dobrym tonie jest jednak dyskretne zwracanie uwagi na błędy, tak by nikogo nie urazić - a nie używać słownika jako "oręża" w bardziej zaciekłej wymianie zdań nie tędy droga. Istnieją odpowiednie narzędzia by sprawdzać pisownię co nie znaczy że błędów nie będzie .... starajmy się by posty były jak najbardziej czytelne i tyle. proponuję zamknąć wątek - niczego nie wnosi, a jak widzę zmienia się w ostrą potyczkę :axe: , na trupy jeszcze przyjdzie czas , podczas wspólnych akcji .......
sac
Odpowiedz
#22
gunship napisał(a):widziałem też gdzieś "mocniejsze
heh wystarczy popatrzeć u mnie na HTS jak niektóre dzieci piszą, po pierwszym zdaniu odechciewa się czytać.
gunship napisał(a):Co do pomysłu Archeo - o neologizmy związane z siecią, to może Waldi "Vielki Elektronik" stworzyłby taki mały słownik zwrotów używanych tutaj na forum.
tak mogę zrobić, tylko trzeba znaleźć wolny czas ;-)

[ Dodano: 10 Styczeń 2007, 17:20 ]
Sacrebleu napisał(a):a jak widzę zmienia się w ostrą potyczkę :axe: , na trupy jeszcze przyjdzie czas , podczas wspólnych akcji .......
spokojnie, ja nikogo przecież nie wyzywam, aczkolwiek tak to może wygląda Smile jak kogoś uraziłem to sorry ;-)
Odpowiedz
#23
Racja, ja mocno przegiąłem. Rzeczywiście na tym forum jest wysoki poziom poprawności.
Po prostu się czepiam i nikogo nie chciałem urazić i bywam mało delikatny.
Wiem, co znaczy hasło buc... i się tym nie przejmuję. W końcu tak mnie się przezywa od lat iluśtam i wszystkich, którzy znają się na gwarze krakowskiej są oburzeni.
Nie chcę, żeby zaczynała się pyskówka i przepraszam. Więcej nie będę.
Waldi, to nie jest wada, jak się mówi prosto w twarz o innych - jeszcze raz przepraszam.
Wielki, zły Buc

[Obrazek: walenie_konia.png]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości