Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Witam wszystkich grzebiących w ziemi i internecie
#1
Mam na imię Witek i mieszkam w naszym kochanym mieście ŁODZI interesuje się głównie numizmatyką zwłaszcza walorami papierkowymi , ale weekendowe wypady w teren z wykrywką nie są mi obce.
Pod nickiem resty występuje równiez na innych witrynach poszukiwaczy i witrynach aukcyjnych.
Zajmuje się m.in. sprzedażą wykrywaczy metalu , możecie mnie spotkać na Moto Weteran Bazar, na festynie w Spale i Łódzkich Targach antykwarycznych i kolelekcjonerskich.
Ciekawe co powiedzą administratorzy na dilera na forum?
Pozdrawiam wszystkich
DARZ DÓŁ
resty
Odpowiedz
#2
milo powitac :-) , sądzę że powinien się pojawić dodatkowy , stały opis dla , jak to napisałeś dilerów ;-) , wzorem innych forów ..... to nic złego - coś trzba jeść :-)
sac[/code][/list]
Odpowiedz
#3
No mam nadzieje że to nie będzie łatka typu kwatermistrz jak na www. P.S. :axe:
Odpowiedz
#4
Witam imiennika. Fajnie, że mamy w szeregach speca od wykrywaczy... :wypas:

Pozdrawiam serdecznie OldWit
Z wódką jest jak na wojnie – są straty w ludziach i w sprzęcie Wink
--------------
"[...] pokój, jak prawie wszystkie sprawy tego świata, ma swoją cenę wysoką, ale wymierną. My w Polsce nie znamy pojęcia pokoju za wszelką cenę. Jest jedna tylko rzecz w życiu ludzi, narodów i państw, która jest bezcenna. Tą rzeczą jest honor."

Józef Beck (5.V.1939)
Odpowiedz
#5
Witam miło mi Cie gościć! Co do dilów nie mam nic na przeciwko jednakże targów dobijaja w specjalnie do tego celu utworzonym dziale (tablica ogłoszeń).
Życzę miłego użytkowania!
Pozdr MJ
Odpowiedz
#6
Witam. Fajnie że do nas zawitałeś. Co do handelku - tak jak Jagoda napisał mamy specjalny dział tak więc zapraszam tam.
Jeżeli masz jakieś pytania wal śmiało do administracji na priv.


Pozdrawiam

Gun
"Bóg walczy po tej stronie, która ma lepszą artylerię" - Napoleon Bonaparte
Scale Model Warehouse Poland smwarehouse.pl
Odpowiedz
#7
Witam i czekam na wypowiedzi odnośnie wykrywaczy w odpowiednim temacie :mrgreen:
"[gdy zaś przyjech]al przed pyeć źssyadl krol y [spojrzał] w pyeć a Mar[chołt leżał na twarzy u pr]ogu y spu[ściwszy spodnie, pokazywał mu] rzyć iay[ca."
Weyssenburger 1514 r.
Odpowiedz
#8
Witaj na forum !!
Odpowiedz
#9
Vitay
juz w przedpokoju Forum tzn. w dziale powitalnym. Milo zes kolekcjoner takze.

ok333
Odpowiedz
#10
witam wszystkich
miło powitac nowych
pozdrawiam pablcbr


Załączone pliki Miniatury
           
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości