Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ostatnie kopanko w tym sezonie
#1
Witam moze jakies wspolne kopanko przed zakonczeniem sezonu :wypas: :wypas: :yes:
Odpowiedz
#2
a co proponujesz znaczy gdzie ? :-)
Odpowiedz
#3
No właśnie ja dziś byłem na kopanku – nietypowe obchody wyjątkowego dnia 11 listopada ...

Ale widzę, że jak koledzy się wybierają to z chęcią dołączę jeśli znajdzie się miejsce.. trzeba jedynie ustalić termin i inne

Pochwale się trafieniami z dziś – wszystko I wojna – łuski i amo do mosina + łódki ale mocno zjedzone, 2 guziki ruskie (piechota i artyleria) stany fajne z uszkiem, zamek w kiepskim stanie uszkodzony, kupa łusek i łódek do mausera, zapalnik artyleryjski i kilka części do identyfikacji ... w sumie kilka kilo towaru :-)

Zdjęcia i raporcik wstawię jak odpocznę bo nie żyję z wyczerpania...

Największą frajda jest jednak to, że moja ukochana Ewelinka dzielnie towarzyszyła mi w poszukiwaniach.. :wypas:

Pozdrawiam OldWit
Z wódką jest jak na wojnie – są straty w ludziach i w sprzęcie Wink
--------------
"[...] pokój, jak prawie wszystkie sprawy tego świata, ma swoją cenę wysoką, ale wymierną. My w Polsce nie znamy pojęcia pokoju za wszelką cenę. Jest jedna tylko rzecz w życiu ludzi, narodów i państw, która jest bezcenna. Tą rzeczą jest honor."

Józef Beck (5.V.1939)
Odpowiedz
#4
nieee no , dziś też kopałem :-) trochę mniej szczęścia , ale hm .... potwierdziły się moje domysły odnośnie "pewnych " okopów w Zgierzu, czasu miałem malutko - ale i tak podkowa fantastyczna sporo odłamków - znaczy prali się - i coś okrągłego do id. ...
chętnie się przyłącze do kolegów jeśli nie macie nic przeciwko :yes:


to co może dziś ? :-) pogoda się robi fajna ?
Odpowiedz
#5
mysle ze nastepny weekend bedzie ok :yes:
Odpowiedz
#6
Też jestem chętny! Ale może spróbujemy pojechać na legalu? Stella mówił ze ma jakieśdojście do nadleśnictwa Brzeziny. Może udałoby się wydębić od nich pozwolenie np na Gałkówek, w WUOZ problemu chyba nie będzie, co najwyżej może być z archeologiem ale może ktoś się zgłosi na ochotnika (Archeo? :-D ). Przy okazji możemy pobawić się w SPS czyli Społeczny Patrol Saperski :-)
Pozdr MJ
Odpowiedz
#7
uuu to trzeba papiery przygotować - plan działania - mapka i zakres prac. zdaje się że Archeomag wraca dopiero we wtorek z urlopu ... ale spoko - fajnie by było , spróbować zawsze można jestem za legalem :baby: [/code]
Odpowiedz
#8
Bardzo bym chciał ale niańczę niemowle. Trudno z nim latać po lesie :-(
"[gdy zaś przyjech]al przed pyeć źssyadl krol y [spojrzał] w pyeć a Mar[chołt leżał na twarzy u pr]ogu y spu[ściwszy spodnie, pokazywał mu] rzyć iay[ca."
Weyssenburger 1514 r.
Odpowiedz
#9
wiem co to znaczy, zresztą mam drugie w drodze, a może znasz kogoś kto chciałby sympatycznie spędzić niedzielę w gronie super ekipy ? :wypas: i do tego podzieliłby się swoją wiedzą i pokazał co i jak robić ?
Odpowiedz
#10
Gratuluję i życzę powodzenia! Mój "świeżak" też jest drugi :-D

Na PW podaję kontakt do kolegi. Rozmawiałem z nim i w weekend jest chętny. Dogadajcie tylko termin.
Pozdrawiam

PS. Odnotowujcie znaleziska na mapie i róbcie karty znalezisk (także tych z dotychcasowych waszych zbiorów). Jak będzie tych danych wystarczająco dużo to zrobimy ładne opracowanie. Przyda się do promocji Bitwy, a może nawet uda mi się je opublikować...kombinuję w tej sprawie (czekam na ewentualne inne pomysły) :-D :wypas:
"[gdy zaś przyjech]al przed pyeć źssyadl krol y [spojrzał] w pyeć a Mar[chołt leżał na twarzy u pr]ogu y spu[ściwszy spodnie, pokazywał mu] rzyć iay[ca."
Weyssenburger 1514 r.
Odpowiedz
#11
z nadleśnictwem spróbuję porozmawiać, ale w ciemno - zmienił się nadleśniczy, nowego nie znam. Może mieć opory - wybory były itd., a nuż nie zechce zaczynać od jakichś pochopnych stosunków z kopaczami... Muszę rozeznać temat.
Odpowiedz
#12
Ja jak na razie dysponuję zapaleniem oskrzeli więc nie wiem jak to będzie Confuseduchy:
"Bóg walczy po tej stronie, która ma lepszą artylerię" - Napoleon Bonaparte
Scale Model Warehouse Poland smwarehouse.pl
Odpowiedz
#13
Gun, zabierzesz fotel - kocyk - i termos z herbatką , będziesz siedział , robił notatki i prowadził dokumentację fantów :cwaniak: Stella, mam nadzieję że też się pojawicie z młodszym :-)
sac
Odpowiedz
#14
W Galkowku tylko nie nalezy krecic sie kolo ,,drutow'' prochowni (posterunki moga byc ) ,a za nimi to zlom mozna taczkami wozic i jest spoko. Dobrze tez jest w kier. na Zielona Gore , za cmentarzem na gorce . Nie wiem tylko jak jest od strony Justynowa , bo tam malo chodzilem , zreszta bez wykrywki . . JW poszla juz pod mlotek , ale prochownia zostala zapewne.

Zycze powodzenia i pozdrawiam.

ok333
Odpowiedz
#15
Robimy imprezę zakończenia sezonu w Konewce w weekend 18 - 19 listopada (ten najbliższy weekend). Co prawda najwięcej informacji o imprezie jest na bunkrowcu ale to nie znaczy że nikt z zewnątrz nie może się zjawić. Jakby ktoś był chętny to zapraszam do omówienia tematu na bunkrowcu lub na moim GG 131442 lub 2313719

Zapraszamy chętnych

To nie jest reklama innej strony ale jeśli Admin uważa że tej informacji nie powinno tu być to proszę ją usunąć.

Pozdrawiam
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości