Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
witam - bartek
#1
heloł!

A więc parę zdań o sobie - wystudiowałem na UŁ podwójnego magazyniera (mgr) z etnologii i historii. Przez rok wysłuchwiałem żalów abonentów Plus Gsm pracując na Traktorowej w kolcentrze - jak to się dziś po polsku mówi - a teraz parcuję w Centarlnym Muzeum Włókiennictwa. Trochę fotek publikuję na <!-- w --><a class="postlink" href="http://www.ziemialodzka.pl">http://www.ziemialodzka.pl</a><!-- w -->
Odpowiedz
#2
miło powitać , :-) a zdaje się że C M W - wymieniać okienka będziecie ... chyba robiłem ich wycenę nawet :-)
sac
Odpowiedz
#3
Witam serdecznie! Zapraszam do czynnego udziału w dyskusjach.
Pozdr MJ
Odpowiedz
#4
witam witamWink
i pozdrawiamWink
eeM
Odpowiedz
#5
Witam specjalistę.
Włókiennictwo to przypadek czy też specjalizacja?
"[gdy zaś przyjech]al przed pyeć źssyadl krol y [spojrzał] w pyeć a Mar[chołt leżał na twarzy u pr]ogu y spu[ściwszy spodnie, pokazywał mu] rzyć iay[ca."
Weyssenburger 1514 r.
Odpowiedz
#6
Witam w imieniu całej ekipy ŁFE :-) Mam nadzieję że będziesz często do nas zaglądał.
W razie problemów wal do administracji śmiało. Nie gryziemy! Jagoda tylko trochę straszy ban(anami) :cwaniak:
"Bóg walczy po tej stronie, która ma lepszą artylerię" - Napoleon Bonaparte
Scale Model Warehouse Poland smwarehouse.pl
Odpowiedz
#7
włókiennictwo to przypadek bo z historii robiłem specjalizację z najnowszej historii Polski ("Obchody 1 Maja w Łodzi w latach 1946 - 1956"),a w IPN-ie dziady mnie nie chcieli :axe: , ale do 3 razy sztuka
bb

[ Dodano: 17 Listopad 2006, 20:33 ]
Sacrebleu napisał(a):miło powitać , :-) a zdaje się że C M W - wymieniać okienka będziecie ... chyba robiłem ich wycenę nawet :-)
sac

Zgadza sie, powoli ruszają pracę przy remoncie wschodniego skrzydła i tworzeniu skansenu
Odpowiedz
#8
Jeszcze ja chcę powitać. Włókiennictwo to nasza regionalna specjalnośćSmile
Wielki, zły Buc

[Obrazek: walenie_konia.png]
Odpowiedz
#9
Cóż, szkoda. I tak dobrze mieć znajomego w Białej Fabryce.
Pozdrawiam
"[gdy zaś przyjech]al przed pyeć źssyadl krol y [spojrzał] w pyeć a Mar[chołt leżał na twarzy u pr]ogu y spu[ściwszy spodnie, pokazywał mu] rzyć iay[ca."
Weyssenburger 1514 r.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości