Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Galeria
#1
Pewnie niektórzy załważyli u góry migający guziczek Smile Postanowiłem zrobić galerię w której każdy będzie mógł dodać swoje fotki, do odpowiedniej kategorii, oraz będzie mógł tworzyć własne albumy. Czekam na propozycję jakie dodać jeszcze kategorie no i jeżeli macie fotki to dodajcie je do odpowiedniej kategorii, a jeżeli takowej nie ma to napiszcie o tym, albo stwórzcie własny album Smile
Dodam jeszcze, że galeria jest zintegrowana z forum, więc po wejściu do galerii będziecie zalogowani ;-)
Odpowiedz
#2
waldi napisał(a):migający guziczek

Ja nie mam migającego guziczka - pewnie się zepsuł ... ;-)
Tak poważnie to galeria z profilu jest dostępna?
Z wódką jest jak na wojnie – są straty w ludziach i w sprzęcie Wink
--------------
"[...] pokój, jak prawie wszystkie sprawy tego świata, ma swoją cenę wysoką, ale wymierną. My w Polsce nie znamy pojęcia pokoju za wszelką cenę. Jest jedna tylko rzecz w życiu ludzi, narodów i państw, która jest bezcenna. Tą rzeczą jest honor."

Józef Beck (5.V.1939)
Odpowiedz
#3
Nie - z przycisku galeria u góry -Smile
"Bóg walczy po tej stronie, która ma lepszą artylerię" - Napoleon Bonaparte
Scale Model Warehouse Poland smwarehouse.pl
Odpowiedz
#4
gunship napisał(a):-Smile

Ale masz dziwny uśmiech :alien:

Będę musiał nad tym posiedzieć – tyle zmian na forum – nie nadążam ;-)

----------

Już jest wszystko oki.
Z wódką jest jak na wojnie – są straty w ludziach i w sprzęcie Wink
--------------
"[...] pokój, jak prawie wszystkie sprawy tego świata, ma swoją cenę wysoką, ale wymierną. My w Polsce nie znamy pojęcia pokoju za wszelką cenę. Jest jedna tylko rzecz w życiu ludzi, narodów i państw, która jest bezcenna. Tą rzeczą jest honor."

Józef Beck (5.V.1939)
Odpowiedz
#5
OldWit napisał(a):tyle zmian na forum – nie nadążam
a mi się wydawało, że mało jest zmian ;-) Chyba muszę pomyśleć o organizacji czasu bo ciągle coś robię, może to przez to że nie mam żadnej kobiety która by mnie przypilnowała :lol:
Odpowiedz
#6
kurde , mi też nic nie miga .... :dontgetit: , ale ja lamer jestem :baby:
sac

o teraz jest :-)
Odpowiedz
#7
heh pamięć podręczna w przeglądarkach ma stary guziczek i dopiero po kilku odświeżeniach wczytuje nowy ;-)
Odpowiedz
#8
Wrzucę niebawem moją galerię z cmentarza na Wiączyniu z przełomu ostatnich paru lat. Prośba też o niewrzucanie luzem moich fotek w inne galerie. Wrzucę całość w "autorskiej" galerii Wink
Tylko guziki nieugięte
przetrwały śmierć świadkowie zbrodni
z głębin wychodzą na powierzchnię
jedyny pomnik na ich grobie
i dymi mgłą katyński las (...)
Odpowiedz
#9
Taka refleksja – kiedy widzę ten migający na czerwono napis galeria to przychodzą mi na myśl jakieś katastroficzne scenariusze... że mi mieszkanie tonie albo jeszcze coś innego ;-) ... no po prostu czuję jakiś „nie swój” i "podminowany" :zdziwko: ...

Mam nadziej, że po jakimś czasie zniknie to „wyróżnienie” a wraz z nim towarzyszący dyskomfort...

Pozdrawiam – maruda :oops: – OldWit
Z wódką jest jak na wojnie – są straty w ludziach i w sprzęcie Wink
--------------
"[...] pokój, jak prawie wszystkie sprawy tego świata, ma swoją cenę wysoką, ale wymierną. My w Polsce nie znamy pojęcia pokoju za wszelką cenę. Jest jedna tylko rzecz w życiu ludzi, narodów i państw, która jest bezcenna. Tą rzeczą jest honor."

Józef Beck (5.V.1939)
Odpowiedz
#10
Miganie już wyłączone Smile Jeżeli komuś nadal "mruga" niech opróżni pamięć tymczasową przeglądarki.
"Bóg walczy po tej stronie, która ma lepszą artylerię" - Napoleon Bonaparte
Scale Model Warehouse Poland smwarehouse.pl
Odpowiedz
#11
to ile teraz mamy pojemności na fotki?
Wielki, zły Buc

[Obrazek: walenie_konia.png]
Odpowiedz
#12
Cytat:to ile teraz mamy pojemności na fotki?
w galerii 50mb ale nie radze wykorzystać tego limitu w 100% :cwaniak:
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości