Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PenElektronik- produkty,opinie, pytania
#1
W tym temacie prosze o wpisy dotyczące tylko wyrobów tego producenta.
Pozwoli to zainteresowanym najszybciej uzyskać odpowiedzi na nurtujące ich pytania :cwaniak:
Pytajcie więc , wyrażajcie swoje opinie , porównujcie poszczególne modele;-)
Odpowiedz
#2
Pokazał się nowy model tego producenta o nazwie Solfernus
[Obrazek: 100_0899.jpg]
Z istotnych zmian widać zmienioną konstrukcje mechaniczną,zastosowanie wyświetlacza i nową sondę.
Ale ilość gwarancji na sama sondę niezbyt zachwyca:
"Na wykrywacz udzielana jest 24 miesięczna gwarancja, na sondę 6 miesięcy "
Czyżby zmiana konstrukcji nie poszła w parze ze zmianą jakości sond?
Zaletą jest natomiast o wiele ładniejszy wygląd od poprzednich konstrukcji, mała waga (950gram z bateriami) i świetny system składania wykrywki nie wymagający jego demontażu.
Odpowiedz
#3
miałem kiedyś Dukata TEJ FIRMY Jagoda pamięta tez był użytkownikiem wykrywacza tej firmy to straszna kicha Sprzęt slaby serwis do kitu niestabilny Nie sadze żeby nowy produkt był lepszy
Odpowiedz
#4
HS-1 też był do kitu a HS-3 bije rekordy popularności do dziś , więc nie oceniaj czegoś czego nie miałeś nawet w ręku na podstawie zupełnie innych modeli. Przynajmniej ja się staram nie oceniać tak detektorów ;-)
Na ten moment niepokojąca jest tylko krótka gwarancja sondy -więcej będzie można powiedzieć jak już ten sprzęt zadomowi się na rynku i będzie więcej opinii bezpośrednich użytkowników
Odpowiedz
#5
resty nie oceniam nowego wykrywacza tej firmy ale mając ich poprzednie wykrywacze junior z którym chodził mój syn i dukat z którym ja chodziłem wiem co to za badziew Czy nie zastanowiła cie zbyt krotka gwarancja Dukata oddawałem do naprawy przez okres użytkowania 1 roku z 5 razy
Odpowiedz
#6
Jeden z egzemplarzy miał możliwość porównać i ocenić podczas własnych testów Martin.
Miejmy nadzieje że niedługo zamieści jakąś relacje w tym temacie.
Odpowiedz
#7
Producent wykrywacza SOLFERNUS reklamuje jego stabilną pracę pod liniami wysokiego napięcia. Chciałbym się dowiedzieć, czy wykrywacz tenże pracuje stabilnie pod liniami na tej samej czułości, ustawionej najwyżej jak to możliwe na danym terenie. Innymi słowy chciałbym wiedzieć, czy stabilna praca wykrywacza nie wynika po prostu z obniżenia czułości pracy wykrywacza na czas biegania z nim pod linią wysokiego napięcia, bo jeśli tak, to w ten sposób można zmusić do stabilnej pracy każdy wykrywacz. Mógłby na ten temat wypowiedzieć się któryś z użytkowników SOLFERNUS-a.
Zważaj na swoje myśli, gdyż stają się słowami;
Zważaj na swoje słowa, gdyż stają się czynami;
Zważaj na swoje czyny, gdyż stają się przyzwyczajeniami;
Zważaj na swoje przyzwyczajenia, gdyż stają się twoim charakterem;
Zważaj na swój charakter, gdyż staje się twoim przeznaczeniem;
Odpowiedz
#8
Z nowości u tego producenta pojawiła sie angielska wersja Solfernusa - pod nazwą Harris.
Solfernus jest też dostępny w pakiecie z bezprzewodowymi słuchawkami.
Odpowiedz
#9
Witam,
Zakupiłem niedawno Solfernusa 2,6 z dwoma cewkami DD. Niedługo w teren, zobaczymy co sprzęt potrafi.

Pozdrawiam
kbus
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości