Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garrett-produkty ,opinie ,pytania
#1
W tym temacie prosze o wpisy dotyczące tylko wyrobów tego producenta.
Pozwoli to zainteresowanym najszybciej uzyskać odpowiedzi na nurtujące ich pytania :cwaniak:
Pytajcie więc , wyrażajcie swoje opinie , porównujcie poszczególne modele;-)
Odpowiedz
#2
Miałem kiedyś garretta Ace 300. Był idealny do chodzenia po polach i plażach.
Odpowiedz
#3
efczu napisał(a):Był idealny do chodzenia po polach i plażach.
Czemu?
Odpowiedz
#4
Miał nie wielki zasięg, po pewnym czasie czasie użytkowania nauczyłem się rozpoznawać przedmioty żelazne od kolorowych. Miał oczywiście dyskryminację. I dzięki temu na polach, plażach można było coś ciekawego namierzyć.
Odpowiedz
#5
No cóż,ja spacerowałem przez 3latka z 250.Był to mój pierwszy wykrywacz.Jak dla mnie to raczej kiepski zasięg,liche id.Dużym plusem był mały rozmiar po rozłożeniu(mieścił sie w plecaku rowerowym).Ogólnie dawał wiele fałszywych sygnałów.Nakopało się nim dużo dołków zanim trafiłem pierwszego fancika.Jak dla początkującego,z cienkim portfelem sprzęt w sam raz.
Powyższy post został utworzony wyłącznie ze zrecyklingowanych literek najwyższej jakości,poddanych procesowi starannej selekcji.
Odpowiedz
#6
Znalazłem na allegro aukcje z dużą nie orginalną cewką do Garretta ,oto treść:
"Przedmiotem sprzedaży jest

duża cewka do detektora Garrett Ace

(GARRETT ACE 150, ACE 250, GTP 1350, EURO ACE 350)


Wymiary cewki - 38 cm x 32 cm
(Trzy razy większa niż standardowa do Ace)


Została przeze mnie zakupiona w renomowanej austriackiej firmie sprzedającej najróżniejsze detektory - Nuggets. Używałem jej w tym sezonie z garrettką 250 i spisywała się znakomicie.Zasięgi poprawiły się wręcz rewelacyjnie!
Znakomita zwłaszcza na militarkę. Niestety, kanarek mi padł i nie opłaca mi się jego naprawa, a wejście nie pasuje do nowego wykrywacza, dlatego ją odsprzedaję.

Stan cewki bardzo dobry, żeby nie powiedzieć, wręcz idealny. Zabezpieczona osłoną, zaczepy bardzo mocne, wbrew pozorom lekka...

Gorąco zachęcam do zakupu posiadaczy kanarków, na pewno się nie zawiedziecie.

Nie wierzcie w bzdury, że rozmiar się nie liczy!"

To co wytłuściłem w cytacie - zastanawia mnie czy "padnięcie" Garreta nie było spowodowane właśnie stosowaniem tej nieoryginalnej cewki?
Odpowiedz
#7
to jest cewka S.E.F 2D
Odpowiedz
#8
To nie ma znaczenia .
Ja wysuwam tylko teorie czy aby przyczyną "padnięcia " detektora nie było zastosowanie cewki innej niż oryginał.
Odpowiedz
#9
to są cewki dedykowane więc nie mogą zepsuć wykrywacza. Poza tym mają różne wtyczki (sef dla minelaba itp)
Odpowiedz
#10
Jednak jak pisze sprzedawca używał jej w tym sezonie znaczy się że chodził z nią krótko i z tą cewką właśnie "garrecik wykorkował" Smile
Tak jakoś automatycznie nasuwa się podejrzenie o przyczynę awarii.
A dedykowane są ale nie przez Garretta tylko firmę produkującą te cewki.
Z samochodu też możesz wycisnąć jeszcze z 80% mocy więcej niż fabryka przewidział tylko pytanie na jak długo bez negatywnych następstw dla silnika?
Odpowiedz
#11
Na jesień Garrett zapowiada premierę nowego detektora .
Na razie wszelkie info jest dostępne na stronach anglojęzycznych .
Odpowiedz
#12
Mam pytanie. Jesli moj 250 troszke zamokl. Nie chcial odpalic przez dobe. Po tym czasie wyschnol i sie ruszyl. Na 1 rzut oka wyglada ok. Ale czy moze miec to wplyw jakikolwiek na jego dalsze osiagi/dzialanie?
Odpowiedz
#13
O ile reaguje poprawnie to teoretycznie jest ok.
Praktycznie zamokła elektronika lubi robić problemy po czasie: zimne luty itp.
Odpowiedz
#14
A da się to jakoś naprawić? Bo teoretycznie przez 2 miesiące jest cisza i spokój. Wszystko działa poprawnie.
Odpowiedz
#15
Pytanie czy jest sens? Wielu nam zamakały piszczałki i działają do dziś.
Zawsze można rozkręcić i powycierać płytkę elektryczną wacikami ze spirytusem lub innym alkoholem tylko czy jest taka potrzeba?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości