Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garrett-produkty ,opinie ,pytania
#31
Nie no morsiu,nie zraziłem się do at pro,miałem go kupić tera,ale euro ace mi się na tyle sprawdził,że zostanę jeszcze przy nim.Są fundusze i jest parcie na at pro.Ale poczekam.No chyba,że po mnie poprawisz i wyrwiesz cuś,że mi gul skoczy.hehehe
Odpowiedz
#32
Oj Jacku żebyś się nie zdziwił.Ale na razie jestem uziemiony.Powód tego jest prosty,garrecik w serwisie przez najbliższe czterdzieści dni.Dzisiaj rano dzwonił do mnie Pan Talar i stwierdził że padła elektronika, zresztą któryś raz z kolei oraz cewka(druga). Na elektronikę skończyła się gwarancja więc koszt sprowadzenia z USA wynosi 1100 zł, cewka wymiana gwarancyjna.Cena mnie z dołowała liczyłem że będę miał gwarancję i się przeliczyłem.
Odpowiedz
#33
Mors,to jak to się stało,że mój dostał w dupę,chrzęścił piaskiem,gdy go nieraz składałem,pracował w mżawce i w minusowych temperaturach i nigdy mi nie zdechł,gdy tylko czasem używałem osłony na elektronikę?
Odpowiedz
#34
Jak Ci już wcześniej napisałem trafiłem wadliwą partię seryjną.Choroby wieku dziecięcego.Muszę Ci szczerze napisać że też go nie żałowałem.Poobijany,porysowany,często zapiaszczony,wrzucany do wody,zalewany deszczem itd.Bywały takie okresy że wychodziłem w teren cztery razy w tygodniu nawet do ośmiu godzin,a mam go jak już pisałem od początku 2011 roku.W 2013 roku we wrześniu odpadła mi cała bula(elektronika) od wysięgnika.Akurat byłem w terenie.A to była niespodzianka.

Mojego już nie mogę złożyć.Wszystko już piaskiem zasyfione.

Wykończyłem trzy osłony,więc doszedłem do wniosku że szkoda na to papy.Tak szybko pękają.Prawdopodobnie plastik jest za sztywny.
Odpowiedz
#35
Generalnie sprzęt masz już po gwarancji więc zostaje ci jeszcze spróbować dać do naprawy tą elektronikę - może ProScan z Gliwic coś ci pomoże.
http://www.proscan.gliwice.pl/index_hob.html
tel. fax +48 (32) 238 80 97
proscan@proscan.gliwice.pl
Odpowiedz
#36
Moim zdaniem,pomyśl o nowym sprzęcie.Ten Ci się zasłużył i wysłużył.Jeśli kupisz ten sam model,lub model do którego jakaś część z obecnego może się przydać,zostaw sobie trupka.Jeśli nie daj Boże nieświadomie odwiedzisz stanowisko archeo,możesz go wydać,jako hehe tzw.narzędzie zbrodni.Mniej będzie żal.
Odpowiedz
#37
Już zamówiłem elektronikę u Pana T.Jeżeli ona padnie po niedługim czasie to rezygnuje całkowicie z garretta i będę się przymierzał do deusa.
Odpowiedz
#38
Elektronika z USA? Tyle sprzętu używanego za polowe ceny chyba ,że czegoś nie skumałem :)
Sam mam Minelaba ale ciągle myśle o kanarku

(25-01-2015, 11:18)resty napisał(a): Generalnie sprzęt masz już po gwarancji więc zostaje ci jeszcze spróbować dać do naprawy tą elektronikę - może ProScan z Gliwic coś ci pomoże.
http://www.proscan.gliwice.pl/index_hob.html
tel. fax +48 (32) 238 80 97
proscan@proscan.gliwice.pl

To własnie pan T. jest ze wspomnianej firmy.
Padłeś ... powstań popraw koronę i do roboty.
Odpowiedz
#39
(27-01-2015, 23:35)Eskulap75 napisał(a): To własnie pan T. jest ze wspomnianej firmy.

Coś ci się kolego miejsca i osoby pomyliłySmile więc nie siej dezinformacji.
Gdzie Gliwice a gdzie Pruszków . To że ktoś robi dobre tłumaczenia dla różnych firm nie znaczy że w nich pracuje- jak chcesz ty też u niego możesz zamówić tłumaczenie instrukcji do jakiejś wykrywki co nie znaczy że będzie on twoim pracownikiem Wink

Druga sprawa , sprzęt z 2011 roku objęty 2 letnią gwarancją , mamy 2015
Jak w telefonie pod koniec gwarancji wymienią ci wszystko poza osłonką baterii to też liczysz że będziesz miał kolejne 2 lata na całość? Smile

Co do zakupu do tego konkretnego egzemplarza nowej elektroniki za takie pieniądze to podzielam zdanie kolegi Eskulap75'
Odpowiedz
#40
Resty,właśnie podjąłem dialog z proscanem i niestety jestem na straconej pozycji.Nie podejmą się naprawy elektroniki.Sugerują że prawdopodobnie dostała wilgoć.Oczywiście opisałem im dokładnie co się dzieje.Zaczynam zbierać papę na deusa.Pozdrawiam
Odpowiedz
#41
Tak jak ci sugerowałem gdy do mnie dzwoniłeś wybierz sie wcześniej z KaDe na wspólne wykopki to może da ci się pobawić swoim Smile
Odpowiedz
#42
Mors, zawsze możesz jeszcze celować w nowego Garrrett-a ATX Extreme Big Grin

http://www.garrett.com/hobbysite/hbby_atx_main.aspx
Jak Feniks z popiołów......
Odpowiedz
#43
(28-01-2015, 09:52)resty napisał(a): [quote='Eskulap75' pid='35169' dateline='1422394500']

To własnie pan T. jest ze wspomnianej firmy.

Coś ci się kolego miejsca i osoby pomyliłySmile więc nie siej dezinformacji.
Gdzie Gliwice a gdzie Pruszków . To że ktoś robi dobre tłumaczenia dla różnych firm nie znaczy że w nich pracuje- jak chcesz ty też u niego możesz zamówić tłumaczenie instrukcji do jakiejś wykrywki co nie znaczy że będzie on twoim pracownikiem Wink

Mea culpa Shy
Padłeś ... powstań popraw koronę i do roboty.
Odpowiedz
#44
Konstrukcja mega ciekawa.
Odpowiedz
#45
To Ty Mors,bez kija do mnie?hehehe,dam Ci mój na próbę.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości