Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garrett-produkty ,opinie ,pytania
#16
No właśnie chyba nie ma sensu bo wszystko śmiga. Tylko zastanawiałem się czy to nie wpływa negatywnie na jego dalsze użytkowanie. Oby nie. A orjętujesz się może czy warto do kanarka cewke 13" bo ile ludzi tyle opinii a ja nie jestem w stanie wydac na nowy sprzet tyle kasy co na samą cewkę.
Odpowiedz
#17
Wg mojej opinii dokupywanie specjalnie cewki do kanarka mija się z celem.
Odpowiedz
#18
Jak Ci się znudził kanarek to go sprzedaj, dołóż kasę przeznaczoną na cewkę i kup Proximę. Na allegro często można je tanio spotkać a sprzęt ma znacznie większe możliwości.
Odpowiedz
#19
Po prostu śmiać mi się chce,bo mój garrett euro ace przez rok wyrwał 1024 monety,poprawił w 2015 23oma i się nie chce zepsuć.
Odpowiedz
#20
Nie znam się na garretach kolego depech ale wydaje mi się że kanarek to nie euro ace.Po za tym każdy egzemplarz obojętnie jakiej marki może mieć jakiś felerek bądź przez nie właściwe użytkowanie bądź przez jakieś wady fabryczne.
Odpowiedz
#21
Halskir masz rację.Dzisiaj wysłałem swojego at pro do serwisu.Ponownie nawaliła cewka oraz elektronika.Trafiłem prawdopodobnie na wadliwy egzemplarz.
Odpowiedz
#22
Ooo...a masz coś w zapasie?
Odpowiedz
#23
Bardzo załuje ale nie mam.Przynajmniej odpocznę i w końcu coś w domu zrobię np:dach mi przecieka na werandzie itp.
Odpowiedz
#24
Witam. Miałem okazję kiedyś sporo "pracować" na ace 250 z sondą standardową 9 cali. Później dokupiłem 12. To jak przesiadka z malucha do mercedesa. Tak więc jak kogoś nie stać na drogi sprzęt, albo po prostu lubi swego kanarka niech nawet się nie zastanawia i wykłada te 380 zł. Naprawdę warto. Sam bym chętnie wrócił do łażenia z wykrywką ale okoliczności nie pozwalają. Pzdr
Odpowiedz
#25
halskir,depesz,nie depech,proszę.
Kanarek to ACE 150,ACE 250,więc dlaczego nie ACE 350 w wersji na europejską glebę?Tym bardziej,że bije żółcią po oczach,jak reszta.EURO ACE ma opinię często,bez powodu wzbudzającego się.Mnie to nie dotknęło,co może potwierdzać Twoją opinię o różnym działaniu jednego modelu.
Miał być mój na rok,potem zmiana.A jednak szkoda mi się z nim rozstać.Kolega sprawdzał mnie fisherem i nic po mnie nie znalazł.Więc chyba nie jest zle.Nawet sobie krecika garretta kupiłem i też jestem zadowolony.Mimo,iż ściągnąłem go z Chin i nie jest oryginalny.Ale 150 złotych to nie 500.
To tyle,co mam do powiedzenia.
Odpowiedz
#26
Sorki,sam nie wiem skąd mi się wziął ten "depech".
Nrg coś nowego w twojej sprawie?Jeśli tak to napisz w starym wątku.
Odpowiedz
#27
halskir,jest ok.Też niepotrzebnie zwróciłem Ci uwagę.To chyba taki uraz po mazowieckim forum.Miło mi,że mogłem się zetknąć z człowiekiem na poziomie.
Odpowiedz
#28
Depesz13 Ty swojego chwalisz a ja swojego dosłownie przeklinam od samego początku.Ten egzemplarz z roku 2010 to totalna porażka.Średnio co pół roku serwis u Pana Talara.Krecik garretta również był w serwisie.Tutaj serwis stanął na wysokości zadania i podrzucił mi nowego(viking).
Odpowiedz
#29
Ups...No przykro mi.Mój następny miał być at pro.Ale już nie będzie.Zostanę kolejny sezon przy euro ace.Mój krecik wczoraj boratynki mi wywąchiwał.Niebawem rok minie,jak go mam z Chin.Kolega mnie prosił,bym mu kupił go.Kupiłem więc i nie ma do mnie pretensji.Znaczy się mu służy.
Odpowiedz
#30
Wink 
Depesz13,nie masz co się zrażać do at pro.Gdy go kupiłem w 2011 roku(PRODUKCJA2010)to oni dopiero go wypuścili na rynek jako nowość.Po prostu zaryzykowałem. A jak to się nazywa?Aha już wiem.Choroby wieku dziecięcego.Pozdrawiam
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości