Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czat
#1
zwracam sie z pytaniem do adminow moze udalo by sie umiescic czat moglibysmy sobie jeszcze rozmawiac oprocz wstawiania postow
Odpowiedz
#2
Czat będzie zamieszczony na wortalu który przy pomyślnych wiatrach ruszy na "gwiazdkę" Smile
"Bóg walczy po tej stronie, która ma lepszą artylerię" - Napoleon Bonaparte
Scale Model Warehouse Poland smwarehouse.pl
Odpowiedz
#3
a to super :mrgreen:
Odpowiedz
#4
Nie czatuję. Praktyków zapytuję - po co czat skoro jest forum? I tu i tu się pisze...
"[gdy zaś przyjech]al przed pyeć źssyadl krol y [spojrzał] w pyeć a Mar[chołt leżał na twarzy u pr]ogu y spu[ściwszy spodnie, pokazywał mu] rzyć iay[ca."
Weyssenburger 1514 r.
Odpowiedz
#5
Czat czyli coś w rodzaju gg. Zaleta bardziej dynamiczna dyskusja. Wada brak możliwości odczytania dyskusji przez inne osoby, której w niej nie brały udziału. Mnie to ani ziębi ani parzy!
Pozdr MJ
Odpowiedz
#6
Mi to też ziębi ani grzeje, do kompa mam dostęp kilkanaście minut dziennie
[Obrazek: belka.png]
Odpowiedz
#7
czat to zły pomysł, dobry jest tylko na kilka dni, wiem z doświadczenia. Mogę dodać na forum czat, i postawić bota do pilnowania porządku, ale wątpie by ktoś ten czat odwiedzał :cwaniak:
Odpowiedz
#8
Waldi zastanowimy się nad tym w przypadku wortalu ale na forum odpada.
"Bóg walczy po tej stronie, która ma lepszą artylerię" - Napoleon Bonaparte
Scale Model Warehouse Poland smwarehouse.pl
Odpowiedz
#9
można przeciez spróbować z tym czatem, jak nie bedzie uzywane to skasujecie panowie :baby:
Wielki, zły Buc

[Obrazek: walenie_konia.png]
Odpowiedz
#10
Wypuścimy testowo ale nie na forum. Poczekajcie aż pojawi się wortal.
"Bóg walczy po tej stronie, która ma lepszą artylerię" - Napoleon Bonaparte
Scale Model Warehouse Poland smwarehouse.pl
Odpowiedz
#11
Na pomorskim forum mają nawet fajnie im to idzie ale ich forum jest większe ale fajnie było by gdy byśmy mieli czat , łatwiej było by sie porozumie zawrzeć nowe znajomości , dogadac w pewnych sprawach.
Wolę mieć jedną dywizję niemiecką przed sobą niż jedną dywizję francuską za sobą. Paton
Odpowiedz
#12
+

-szybkie odpowiedzi do kazdego
-zywa dyskusja
-stałe pogaduchy

-

-to co Jagoda pisał wcześniej
-jest gg przecież Big Grin


Mysle ze mozna by przeteścić. Moze ludzie chetnie beda wchodzic...ot nawet z ciekawosci. Up to you.
Odpowiedz
#13
Jak popatrzysz na dół strony głównej po lewej stronie wyświetla CI się ile osób jest obecnie na stronie do rzadkości należy sytuacja, gdzie jednocześnie na stronie jest np 6 i/lub więcej osób! rekord padł pod koniec marca kiedy to w tej samej chwili po witrynie latało 14 osób! Kolejna sprawa to miejsce na serwerze - nie mamy go zbyt wiele a forum z każdym dniem rośnie (jak Wszechświat!).
Pozdr MJ
Odpowiedz
#14
Co racja to racja. Ale Pomorskie ma czat! A my co? Mamy być gorsi ;-) Lepiej poczekać na nowy dom dla foruma tego tu naszego :rambo:
Odpowiedz
#15
Franiu ale Pomorskie istniej trochę dłużej niż my - zobacz ilu jest członków zarejestrowanych i ilu średnio przebywa tam w jednym momencie.
Poza tym oni mają bardzo fajny serwer z którym nie mają problemów - ale mają na to pieniądze. My natomiast nie Smile
"Bóg walczy po tej stronie, która ma lepszą artylerię" - Napoleon Bonaparte
Scale Model Warehouse Poland smwarehouse.pl
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości