Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
dział dla członków ŁSEH
#1
ponawiam wniosek o utworzenie osobnego działu dla członków stowarzyszenia. Nie wszystkie informacje powinny być publikowane na forum ogólnym.
co o tym sądzicie ?
sac
Odpowiedz
#2
Tak - będzie coś takiego. Jutro założę osobny dział i przydzielę grupy.
"Bóg walczy po tej stronie, która ma lepszą artylerię" - Napoleon Bonaparte
Scale Model Warehouse Poland smwarehouse.pl
Odpowiedz
#3
już wczoraj założyłem grupę, a dziś zostaną dodani "członkowie" i tylko oni będą widzieć dodatkowy dział na forum więc hasło jest zbędne Smile Tak poza tym potencjalny szpieg mógłby komuś dać hasełko ;-)
Odpowiedz
#4
Czy Stella da jakąś notkę w gazecie że takie spotkanie się odbyło?

Czy moze lepiej dać taką notkę już po zarejestrowaniu stowarzyszenia i obraniu siedziby by informacja wyglądała bardziej profesjonalnie?
Gdy wytniemy ostatnie drzewo i zatrujemy ostatnią rzekę odkryjemy nagle, że nie można jeść pieniędzy.
Odpowiedz
#5
Rozumiem, że członkowie Stowarzyszenia po prostu będą mieli dostęp do całości forum?
A Ci ,,niezrzeszeni" nie będą mieli dostępu do tego działu?
Wielki, zły Buc

[Obrazek: walenie_konia.png]
Odpowiedz
#6
Buc napisał(a):Rozumiem, że członkowie Stowarzyszenia po prostu będą mieli dostęp do całości forum?
A Ci ,,niezrzeszeni" nie będą mieli dostępu do tego działu?
Tak można powiedzieć Smile
Odpowiedz
#7
OK, to ja czekam

[ Dodano: 7 Styczeń 2007, 15:15 ]
Aaaa Adminy!
Mam sprawę, czy oznaczenie koloru członków Stowarzyszenia musi być różowe, a nie na przykład żółte? Żółty ładniejszy ;-)
Wielki, zły Buc

[Obrazek: walenie_konia.png]
Odpowiedz
#8
Haha to taka koncepcja Waldiego Smile Oczywiście kolor zmienimy na bardziej przyziemny.
"Bóg walczy po tej stronie, która ma lepszą artylerię" - Napoleon Bonaparte
Scale Model Warehouse Poland smwarehouse.pl
Odpowiedz
#9
OldWit napisał(a):
Artiwu napisał(a):Czy Stella da jakąś notkę w gazecie że takie spotkanie się odbyło?

Czy moze lepiej dać taką notkę już po zarejestrowaniu stowarzyszenia i obraniu siedziby by informacja wyglądała bardziej profesjonalnie?

Raczej an pewno po...

a ja nie widzę przeciwskazań dla 2 notatek - krotszej teraz i dłuższej po rejestracji, z jakimś opisem celów stwoarzyszenia, może z mini wywiadem z kanclerzem wielkim, ojcem dyrektorem/jego ekscelencją prezesem (niepotrzebne skreślić)...
bartek
Dajmy Polakom zwalczać się wzajemnie. Nie ma lepszej metody. Wskutek przyczyn politycznych sami eliminują spośród siebie tyle ważnych dla konspiracji figur, ile my nigdy nie moglibyśmy wytłuc [...]
SS-Oberführer W. Bierkamp
Odpowiedz
#10
W sumie Bartek ma rację. Im więcej informacji w prasie się o nas znajdzie tym lepiej.
Nie z jego ekscelencją, tylko z Wodzem trzeba to omówić. :mrgreen: :alien:
Wielki, zły Buc

[Obrazek: walenie_konia.png]
Odpowiedz
#11
Buc napisał(a):musi być różowe
a co nie podoba Ci się ten pedalski kolorek :lol:
Odpowiedz
#12
Pomysł bdb - generalnie myślę, że powinien być cały dział forum, albo kilka przeniesione do częsci "MEMBERS ONLY", a na forum ogólnootwartym tylko jakieś tam ogólne temaciki. Na pewno "ukryte" powinny być wszelkie nasze plany, inicjatywy itp. Na zewnątrz powinny sie pokazywać w formie podsumowania/oświadczenia.
Tylko guziki nieugięte
przetrwały śmierć świadkowie zbrodni
z głębin wychodzą na powierzchnię
jedyny pomnik na ich grobie
i dymi mgłą katyński las (...)
Odpowiedz
#13
Sprawa jest zamknieta - notatka jest na s. 4 gazety łódzkiej
Dajmy Polakom zwalczać się wzajemnie. Nie ma lepszej metody. Wskutek przyczyn politycznych sami eliminują spośród siebie tyle ważnych dla konspiracji figur, ile my nigdy nie moglibyśmy wytłuc [...]
SS-Oberführer W. Bierkamp
Odpowiedz
#14
Mam pytanie, czy będę miał dostęp do grupy ,,Eksploracja Łódź?"
Wielki, zły Buc

[Obrazek: walenie_konia.png]
Odpowiedz
#15
Tak. Dziś wieczorem dodam wszystkich członków grupy.
"Bóg walczy po tej stronie, która ma lepszą artylerię" - Napoleon Bonaparte
Scale Model Warehouse Poland smwarehouse.pl
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości