Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
dział dla członków ŁSEH
#16
Gun - czy ten dział już jest?. na razie go nie widzę. Kolorek też na razie mam szarusieńki - jakiś taki smutas z niego Sad podczas gdy inni członkowie zaloyciele już dumnie świecą :-D na żółto
Gdy wytniemy ostatnie drzewo i zatrujemy ostatnią rzekę odkryjemy nagle, że nie można jeść pieniędzy.
Odpowiedz
#17
Ok przepraszam już cię dodaje Wink
"Bóg walczy po tej stronie, która ma lepszą artylerię" - Napoleon Bonaparte
Scale Model Warehouse Poland smwarehouse.pl
Odpowiedz
#18
Ja jestem spoza grupy członków "Łódź Eksploracja" ? Sad Sad Sad Sad
Tylko guziki nieugięte
przetrwały śmierć świadkowie zbrodni
z głębin wychodzą na powierzchnię
jedyny pomnik na ich grobie
i dymi mgłą katyński las (...)
Odpowiedz
#19
Teoretycznie nie jesteś, bo byłeś nieobecny na pierwszym walnym. Kwestia do dyskusji
Wielki, zły Buc

[Obrazek: walenie_konia.png]
Odpowiedz
#20
osobiście jestem za tym by Bolas był dopisany do listy CZ. Choć może z powodu mojego wcześniejszego wyjścia nie mam prawa głosu ......... Sad ....
pozdrawiam Sac
Odpowiedz
#21
Myślę, że nie możemy się zamykać, wyszło tak jak wyszło, nie każdy mógł zostać do końca na zebraniu, lub w ogóle przybyć (tak jak Bolas) i może jeszcze brać chętnych do prac nad Stowarzyszeniem, pomijając ten wpis w Statucie... Eksternistycznie :mrgreen:
Wielki, zły Buc

[Obrazek: walenie_konia.png]
Odpowiedz
#22
Wydaje mi się że koledzy którzy nie byli na założycielskim a mają niekwestionowane zaslugi na forum w dyskusji i liczbie postów powinni byc dopisani bo to naturalne. Po prostu tak wyszło że nie dojechali, a czeka nas i tak sporo pracy więc potrzeba zewrzec siły. W przyszłosci o ile to mozliwe moznaby zrobic "podforum" tylko dla członków i sympatykow związanych z Eksploracją Łodź - myslę po to by omawiac pewne organizacyjne sprawy które niekoniecznie powinny byc upublicznione - wszak konkurencja nie śpi!
Jak nie, jak tak!
Odpowiedz
#23
Przykro mi ale czasowo jestem bardzo ograniczony i w wypadku "Łódź eksploracja" mogę uczestniczyć jedynie w konkretnych sprawach - jak renowacja cmentarza na Wiączyniu choćby. Na spijanie piwka i pogaduchy niestety nie bardzo mam, mimo że bardzo żałuje, czas. A bardzo chętnie bym posiedział i pogadał o różnych arcyciekawych sprawach. To powód dla którego odpuszczam spotkania luźne - jak ze 3 meetingi na piwko w Justynowie itp. Za to póki co ważne akcje zaliczyłem wszystkie. Wydawało mi się, że co nieco już zrobiliśmy jako "ŁE", ale jeżeli faktycznie tak ma teoretycznie być jak teoria głosi to trudno.

Dla jasności - nie mam czasu na działanie i pracowanie nad statusem stowarzyszenia. Interesuje mnie działanie takie jak na Wiączyniu (renowacja/pogrzeb/sprzatanie /opracowywanie tematu czy telekonferencje z Rosjanami)- na takie mam czas i chęci. Formalności może zrobić ktoś inny przecież.

pzdr
Tylko guziki nieugięte
przetrwały śmierć świadkowie zbrodni
z głębin wychodzą na powierzchnię
jedyny pomnik na ich grobie
i dymi mgłą katyński las (...)
Odpowiedz
#24
Właśnie, bojkot!
Nie możemy się trzymać cały czas sztywnych reguł - chociaż po to one są. Ja bym chciał, żeby włączyć Bolasa w szeregi ,,Eksploracji Łódź" pomimo nieobecności na pierwszym walnym. A ich będzie jeszcze kilka.
Wielki, zły Buc

[Obrazek: walenie_konia.png]
Odpowiedz
#25
Czyżbym w międzyczasie wyleciał z grupy ?
Dzięki za informacje i paromiesięczny "staż" ... panowie eksploratorzy ... :-(
Tylko guziki nieugięte
przetrwały śmierć świadkowie zbrodni
z głębin wychodzą na powierzchnię
jedyny pomnik na ich grobie
i dymi mgłą katyński las (...)
Odpowiedz
#26
Ja też nie jestem i co mam zrobić powiesić się ?:-D
[Obrazek: belka.png]
Odpowiedz
#27
Wybacz Bolas - na pewno nie jest to działanie zamierzone. Chyba coś z bazą znowu.
"Bóg walczy po tej stronie, która ma lepszą artylerię" - Napoleon Bonaparte
Scale Model Warehouse Poland smwarehouse.pl
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości