Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przydatne pdf-y
#1
Dysponuję wszystkimi numerami (a jest ich sporo) kwartalnika "na sieradzkich szlakach" w pdfie. Przejrzałem je więcej niż pobieżnie i widzę, że sporo można znaleźć artykułów, które mogą was zainteresować. Pojęcie sieradzkie jest dość szerokie - chyba odpowiada dawnemu województwu(Warat-Wieluń-Łask-Poddębice w przybliżeniu) Wrazie zainteresowania prosze o kontakt Smile
Dajmy Polakom zwalczać się wzajemnie. Nie ma lepszej metody. Wskutek przyczyn politycznych sami eliminują spośród siebie tyle ważnych dla konspiracji figur, ile my nigdy nie moglibyśmy wytłuc [...]
SS-Oberführer W. Bierkamp
Odpowiedz
#2
Bardzo chętnie jeśli można prosić, :-D może na walnym - gdybyś mógł wypalić - przyniosę Ci czystą płytkę - chyba że inaczej to jakoś można przerzucić .,... może edysk ? Smile
sac
Odpowiedz
#3
Cześć,
Jeżeli znalazłbyś tam coś ciekawego dotyczącego Uniejowa i najbliższych jego okolic. to ja też bym się pisał.
Gdy wytniemy ostatnie drzewo i zatrujemy ostatnią rzekę odkryjemy nagle, że nie można jeść pieniędzy.
Odpowiedz
#4
bartku mozna to od ciebie jakos przerzucic?
Odpowiedz
#5
Pod tym adresem jest do pobrania plik w pdf`ie zawierający niemieckojęzyczne nazwy miejscowości Kraju Warty z 1943 roku:

<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.gross-wartenberg.de/vob/vob.pdf">http://www.gross-wartenberg.de/vob/vob.pdf</a><!-- m -->
Odpowiedz
#6
Też jestem b. zainteresowany.
Pozdrawiam
Vaderian Łódź
Vaderian (Lodz - Poland)
"...i spalmy jedzenie nim przyjdą Francuzi, chociaż wiem jak ciężko podpalić barszcz..." Woody Allen
Odpowiedz
#7
Vaderian napisał(a):Też jestem b. zainteresowany.
Pozdrawiam
Vaderian Łódź

odezwij się na prv
Dajmy Polakom zwalczać się wzajemnie. Nie ma lepszej metody. Wskutek przyczyn politycznych sami eliminują spośród siebie tyle ważnych dla konspiracji figur, ile my nigdy nie moglibyśmy wytłuc [...]
SS-Oberführer W. Bierkamp
Odpowiedz
#8
dziś znalazłem stronę redakcji "Na sieradzkich szlakach", można z niej pobrać pdf-y, o których pisałem, oraz nowsze numery!
Dajmy Polakom zwalczać się wzajemnie. Nie ma lepszej metody. Wskutek przyczyn politycznych sami eliminują spośród siebie tyle ważnych dla konspiracji figur, ile my nigdy nie moglibyśmy wytłuc [...]
SS-Oberführer W. Bierkamp
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości