Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Junkers sie kłania :)
#31
Punkt 4 w razie krzywego trzymania saperki grozi sankcja karna w postaci zakończenia wyjazdu w trybie przyspieszonym ;]]]




:baby: :baby: :baby:
Jak Feniks z popiołów......
Odpowiedz
#32
W razie krzywego trzymania saperki dziewczyna Buca sama kopie sobie grób :axe: tą saperką oczywiście.
Odpowiedz
#33
Gdybym miał dziewczynę, to musiałbym założyć jeszcze Komisję Rewizyjną, by ją mieli na oku. :alien:

[ Dodano: 23 Styczeń 2007, 17:25 ]
Sac, szukam jeszcze regulaminu gry wstępnej i będę radosny :mrgreen:
Niektóre dokumenty rzeczywiście są niepotrzebne i stosowanie się do nich jest niesamowicie uciążliwe, ale czasami to ma dobre strony. co nie zmienia faktu, że prowadzenie dokumentacji, to katorga.

A tak swoją drogą, bardzo mi się podoba regulamin korzystania z forum - jest krótki i rzeczowy, mowa o tym, co najważniejsze. Często się spotykałem z kobyłami długimi na kilka(naście) stron.
Wielki, zły Buc

[Obrazek: walenie_konia.png]
Odpowiedz
#34
dobra, dobra, bo odbiegamy od tematu witania Junker'ski ....
zwierzenia i własne problemy poruszajmy na innych forach np <!-- w --><a class="postlink" href="http://www.sercowe.org">http://www.sercowe.org</a><!-- w --> czy inne :lol: sac
Odpowiedz
#35
Jezu ale wam wali na dekielki.Zgadzam sie z Sacrebleu:-)).Może Single.pl, albo inne takie. Albo założyc posta "klub nie kochanych", "kochających inaczej", "złamane serduszka":-)).i podać adres forum w Brawo, albo Pani domu:-))

[ Dodano: 24 Styczeń 2007, 10:24 ]
wiecie ile byśmy mieli odwiedzających:-))
[Obrazek: belka.png]
Odpowiedz
#36
I co zrobiles, Fidel?! Teraz sie zamkneli w sobie, a kto wie czy nie stalo sie cos gorszego! :rip:





Pozdrawiam, hehe. Smile
Odpowiedz
#37
Już mam wyrzuty sumienia:-((( co ja nieszczęsny uczyniłem. Zraniłem te biedne ludzkie istoty.Mam nadzieje że jakoś w stanie dojść do siebie
[Obrazek: belka.png]
Odpowiedz
#38
Panowie przenieście to do innego wątku bo to temat powitalny miał być Wink
"Bóg walczy po tej stronie, która ma lepszą artylerię" - Napoleon Bonaparte
Scale Model Warehouse Poland smwarehouse.pl
Odpowiedz
#39
No właśnie wszystkie chłopy wypad! A Juners niech się z Archeomeg i eeM tylko wita Tongue
Pozdr MJ
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości