Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
I po Antku!!
#1
I cóż tu dodać - kasacja- po ostatnich wichurach.

[Obrazek: 1901070271tb3.jpg]
Odpowiedz
#2
Wow , szkoda :dontgetit: . Ale sadze , ze jest do zrobienia . Potrzeba kilku zapalencow , a i jakis sponsor by sie przydal.
Odpowiedz
#3
W jaki sposób zdarzył się ten wypadek?
Wielki, zły Buc

[Obrazek: walenie_konia.png]
Odpowiedz
#4
po prostu za mocno wiało
Dajmy Polakom zwalczać się wzajemnie. Nie ma lepszej metody. Wskutek przyczyn politycznych sami eliminują spośród siebie tyle ważnych dla konspiracji figur, ile my nigdy nie moglibyśmy wytłuc [...]
SS-Oberführer W. Bierkamp
Odpowiedz
#5
Podobna katastrofa była nad lasem Gałkowskim we wrześniu - nie znam szczegółów, ale maszyna się rozpadła i dwie osoby zginęły... (tak przynajmniej słyszałem od ,,tubylców")
Wielki, zły Buc

[Obrazek: walenie_konia.png]
Odpowiedz
#6
To byl Piper34 nalezacy do TVPN24

<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.lotnictwo.net/foto.php?id=128609">http://www.lotnictwo.net/foto.php?id=128609</a><!-- m -->

i zginal jeden pilot - 54 letni mezczyzna - notabene jedyna osoba na pokladzie tej awionetki. Tego wypadku nie spowodowal podmuch ,,Kiryla'' ;-) .

Pozdrawiam ok333

[ Dodano: 20 Styczeń 2007, 14:13 ]
sorry - ma byc TVN24
Odpowiedz
#7
O to widzisz, byłem w błędzie. Tak to jest, jak się dostaje informacje z którejśtam ręki. Dzięki za informacje.
Wielki, zły Buc

[Obrazek: walenie_konia.png]
Odpowiedz
#8
A gdzie stała ta piękna maszyna i dlaczego nie była zabezpieczona. Kiedy skakałem ze spadakiem na Lublinku, mieliśmy Antka nr SP-DNG i zawsze był specjalnie kotwiczony linami do ziemi, aby nie odfrunął samodzielnie przy takich okazjach.
Odpowiedz
#9
Z tego co wiem informacja o dwóch samolotach An - 2 zniszczonych prze wichurę na śląsku pojawiła się w serwisach telewizyjnych, dlatego temat został przeniesiony do tego podforum.

OldWit
Z wódką jest jak na wojnie – są straty w ludziach i w sprzęcie Wink
--------------
"[...] pokój, jak prawie wszystkie sprawy tego świata, ma swoją cenę wysoką, ale wymierną. My w Polsce nie znamy pojęcia pokoju za wszelką cenę. Jest jedna tylko rzecz w życiu ludzi, narodów i państw, która jest bezcenna. Tą rzeczą jest honor."

Józef Beck (5.V.1939)
Odpowiedz
#10
Ten akurat SP-FAR stał niedaleko muzeum na wprost byłej firmy ,,Looki,, w SE częsci lotniska.Właściciel gdzieś sie zapodział już kupę lat temu.
Odpowiedz
#11
Bidulek.
Ciekawe, co teraz z nim będzie? Zawsze miałem ochotę na śmigiełko od Antka.
Patrzył ktoś, co się dzieje w kolekcji Lewandowskiego?
Ironrat
Odpowiedz
#12
W Wiadomościach widziałem Antka już na kołach. Miła Pani mówiła, że wiatr cyt. "uniósł tą 4-tonową maszynę na kilka metrów w górę" mimo specjalnych betonowych zabezpieczeń i odrzucił na kilkanaście metrów.
Wiało lepiej niz w Łodzi. Smile
"[gdy zaś przyjech]al przed pyeć źssyadl krol y [spojrzał] w pyeć a Mar[chołt leżał na twarzy u pr]ogu y spu[ściwszy spodnie, pokazywał mu] rzyć iay[ca."
Weyssenburger 1514 r.
Odpowiedz
#13
A propos Antka na zdjęciu. Ktoś mu zap.... jedną łopatę śmigła.

Ironrat

[ Dodano: 26 Styczeń 2007, 18:18 ]
PS. Kropi,
fotka zrobiona na lotnisku. Czyżbyś tam pracował?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości