Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wystawa w Muzeum w Zgierzu
#1
We wczorajszym Dzienniku Łódzkim jest wzmianka o tym że w muzeum w Zgierzu do 26 lutego jest wystawa "wyzwolenie Zgierza 1945 r."
Odpowiedz
#2
Kilka eksponatów na tej wystawie pochodzi z kolekcji mojego brata! Bardzo interesująca wystawa polecam!
Pozdr MJ
Odpowiedz
#3
Dzięki za przerzucenie mojego postu. Jaki jest adres tego muzeum? Można by w kilka osób tam sie udac w weekend, niekoniecznie w ten.
[Obrazek: belka.png]
Odpowiedz
#4
Muzeum Historii Miasta Zgierza ul. Dąbrowskiego 21 czynne:
we wtorki, środy, piątki w godz. 10.00 - 15.30;
w czwartki w godz. 10.00-17.30;
w soboty w godz. 10.00-14.00
w niedziele w godz. 11.00-15.00
Muzeum Miasta Zgierza jest otwarte dla zwiedzających w dni powszednie oraz w dni wolne od pracy z wyjątkiem świąt państwowych oraz dni powszednich, następujących po dniu wolnym od pracy.
w niedziele bezpłatne wejścia

Ja się z chęcią wybiorę! Co na to GO Zgierz?
Pozdr MJ
Odpowiedz
#5
nie widzę przeszkód , zresztą gdyby ktoś chciał, jutro mozna także odwiedzić konkurs modelarski, który odbędzie się w szkole nr 12. można przynieść swoje modele !!!
sac
Odpowiedz
#6
wystawy w Muzeum jeszcze nie widziałem ale się wybieram,
konkurs się odbył i było fajnie, niestety Sac nie dotarł, a w miejscu odbywania konkursu czyli w SZ.Podst. przy Staffa 26 też jest bardzo ładna wystawa dotycząca żołnierzy 1939-1945...
polecam!
wy, siostry, niezły burdel macie w tym archeo!
:-P
Odpowiedz
#7
mialem isc wlasnie na 12-tke ale jestem chory, do muzeum jak najbardziej, trzeba koniecznie zobaczycSmile
w ogole to w szkole 12-ce w czwartki jest ,,modelarnia" nie?
Stowarzyszenie Strzelcy Kaniowscy
Odpowiedz
#8
To co sądzicie o najbliższej niedzieli?
[Obrazek: belka.png]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości