Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
wspólne wypady
#1
Witam

Czy jest może ktoś chętny na wspólne wypady z wykrywka. Samotne poszukiwania moją plusy i minusy. Za plus można przyjąć, osoba która jest posażerem zawsze może w trakcie dnia posiłkować sie browarkiem :-D .
Nie chce się pod kogoś podczepić, i bazować na wiedzy innych. Sporo czytam i jakieś tam miejscówki napewno mam wytypowane. Jeżeli jest ktoś chętny, zapraszam. Czasami w weekendy jeżdżę w rodzinne strony (okolice Szczercowa) więć i z tych okolic chetnie się z kimś moge ómowić na wspólny wypadzik.

pozd
Odpowiedz
#2
Myślę, że po parunastu postach dyskusji, może jakimś spotkaniu w realu (niekoniecznie przy wykopkach) - lody się przełamią. Póki co wróżę lekki dystans.
Odpowiedz
#3
Rozumiem
Jak wszędzie trzeba sie wykazać, forum obserwuje już od jakiegoś czasu dowiedziałem sie o nim kupując wykrywacz od Pana nie kajarze nazwiska ele mieszka przy Lublinku. Zamierzam sie również zarejestrować w "GRUPA Łódź".
Odpowiedz
#4
Z takimi wnioskami proszę do otwartego działu zlotowego. Zauważyłem utyskiwania na brak ofert wstępu w szeregi "armii" więc poprawisz statystki Wink
A nazwiska zostawiamy przed drzwiami forum. Tutaj tylko nicki obowiązują Smile
Odpowiedz
#5
Ej Xanadu a co ma dział zlotowy do chęci wstąpienia o stowarzyszenia?
Dział zlotowy dotyczy tylko i wyłącznie spraw związanych ze zlotem .
Jak ktoś chce wstąpić do stowarzyszenia informacje są na HQ czyli stronie głównej, można pobrać statut oraz skontaktować się z zarządem w sprawie formularza, na dzień dzisiejszy składka roczna to 50zł.
Oczywiście na zlocie chętni też mogą z nami pogadać o sprawach stowarzyszeniowych i wspólnych akcjach, a w tym roku będzie bogato bo kilku archeo już ma plany względem naszego udziału w różnych badaniach , mamy też nadzieje na udział w kilku akcjach typowo eksploracyjnych ,a jak będzie czas pokaże.
Odpowiedz
#6
Zgadzam się o zlecie dowiedziałem już dużo wcześniej i o tym aspekcie nie wspomniałem na forum. Kolego "Xanadu" to, że jestem tutaj nowy nie znaczy, że nie myślę. Zawszę jak coś zaczynam a wt ym przypadku jest to zapisanie sie na forum, przygotowywuje się do tego. Przejżałem każdy post na tym forum. Ogólnie raczej jestem w stanie wybrać odpowiedni działSmile
Odpowiedz
#7
Zejdźcie ze mnie, co?
W dziale zlotu jest możliwość zgłoszenia akcesu do zlotu i stowarzyszenia.
Szczegóły załatwi się tam, gdzie już wiesz, Sebastian.
Odpowiedz
#8
Spoko, szkoda czasu i nerwów na przepychanki słowne. Fakt jestem nowy na Forum i jak wszędzie tak i tu trzeba się czymś pozytywnym wykazać by wkupić się w środowiskoSmile
Odpowiedz
#9
nie złość sie X
w sobote wyjazd o 8 ode mnie Wink
Jak sie piszesz to zadzwoń :cwaniak:
Odpowiedz
#10
sebastian1978 napisał(a):Witam

Czy jest może ktoś chętny na wspólne wypady z wykrywka. Samotne poszukiwania moją plusy i minusy. Za plus można przyjąć, osoba która jest posażerem zawsze może w trakcie dnia posiłkować sie browarkiem :-D .
Nie chce się pod kogoś podczepić, i bazować na wiedzy innych. Sporo czytam i jakieś tam miejscówki napewno mam wytypowane. Jeżeli jest ktoś chętny, zapraszam. Czasami w weekendy jeżdżę w rodzinne strony (okolice Szczercowa) więć i z tych okolic chetnie się z kimś moge omówić na wspólny wypadzik.

pozd

Najbliższy wspólny wypadzik na legalne kopanko już w piątek ,są jeszcze dwa miejsca w autach kolegów .
Kolejne okazje będzą od 1 czerwca na stanowisku Katedry Bronioznawstwa , ale to nie koniec akcji na które mogą załapać sie forumowicze nie zrzeszeni w stowarzyszeniu- jeszcze kilka może się uda zorganizować dla większego ogółu
Odpowiedz
#11
Niestety podane daty ze wzgledu na prace są dla mnie nieosiągalne. Może kolejne wypady i ich daty pozwolą mi w uczestnictwie.

Serdecznie dzięki jednak za odpowiedź i propozycje.

Pozdrawiam
Odpowiedz
#12
Sebastian jak masz propozycje wypadu to daj znac ,mozna sie zastanowic nad tym w koncu bedzie taniejSmile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości