Ankieta: Oddawałeś kiedyś krew aby ratować czyjeś życie?
Tak
35.71%
5 35.71%
Nie
57.14%
8 57.14%
Boje się
7.14%
1 7.14%
Razem 14 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Oddajesz krew?
#1
Czy oddajesz krew by ratować komuś życie?


Oddawanie krwi jest bezpieczne oddając krew wzmacniasz swój organizm , po oddaniu krwi ubytek uzupełnia się w ciągu dwóch dni stare krwinki są zastępowane nowymi .
Was też zachęcam bo może ktoś właśnie uratuje w ten sposób wasze życie.


Jak macie jakieś pytania piszcie ???

Wszelkie informacje znajdziecie

:arrow: <!-- m --><a class="postlink" href="http://www.krwiodawstwo.pl/">http://www.krwiodawstwo.pl/</a><!-- m -->

Zostań honorowym dawcą krwi




Co wy na to żeby chętni działacze naszego forum spotkali się i poszli oddać krew?
Wolę mieć jedną dywizję niemiecką przed sobą niż jedną dywizję francuską za sobą. Paton
Odpowiedz
#2
Jesli chodzi o mnie to ja bardzo chetnie , tylko jak wyglada oddawanie krwi jesli jestem niepełnoletni ??
Odpowiedz
#3
nie możesz
Wolę mieć jedną dywizję niemiecką przed sobą niż jedną dywizję francuską za sobą. Paton
Odpowiedz
#4
będąc w WP zgłosiłem się , lecz okazało się że mając w dzieciństwie WZW nie mogę oddawać krwi, ciekaw jestem czy nic się nie zmieniło ?
sac
Odpowiedz
#5
NIC
Wolę mieć jedną dywizję niemiecką przed sobą niż jedną dywizję francuską za sobą. Paton
Odpowiedz
#6
Ze wstydem powiem, że chciałem oddać krew w zeszłym roku. Poszedłem na Franciszkańską, gdzie upiorna baba w rejestracji skutecznie mnie zniechęciła swoją postawą i pytaniami, m.in. o co Panu chodzi? po co Pan chce oddać krew? itd. Za chowywała się jak bym nie przyszedł do stacji krwiodawstwa, a nawet Banku Krwi tylko do urzędu zatrudnienia!
:-(
"[gdy zaś przyjech]al przed pyeć źssyadl krol y [spojrzał] w pyeć a Mar[chołt leżał na twarzy u pr]ogu y spu[ściwszy spodnie, pokazywał mu] rzyć iay[ca."
Weyssenburger 1514 r.
Odpowiedz
#7
Ja oddaję, bo mam bardzo rzadką grupę krwi
Wielki, zły Buc

[Obrazek: walenie_konia.png]
Odpowiedz
#8
ja jeszcze za młody jestem ale mój ojciec oddaje regularnie.
Odpowiedz
#9
heheh ja jak byłem w stacji wszyscy byli ok;-]
czekolady nie przejadlem i rozdawalem;p
Odpowiedz
#10
Kiedys , lacznie oddalem - HONOROWO - 4,5l mojej ,,B-'' . Teraz nie oddaje , bo nie moge. Ale kto wie , czy za jakis czas nie bede potrzebowal ??? Mlodym zalecam oddawanie , bo ponoc po oddaniu ;-) ,, nie dymi z czuba''. Zarty , zartami , ale to jest koniecznosc , bo potrzeby sa ogromne . Tu apel do niezdyscyplinowanych kierowcow - moze Wam kiedys zabraknac tego ,,Daru Serca'' !!!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości