Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
katalogowanie schronów i bunkrow woj łódzkie
#16
Zrób zdjęcie jakiekolwiek jak możesz to zobaczymy co to takiego jest Smile
Z doświadczenia wiem że różne rowy już ludzie brali za nie wiadomo co ale zobaczymy.
"Bóg walczy po tej stronie, która ma lepszą artylerię" - Napoleon Bonaparte
Scale Model Warehouse Poland smwarehouse.pl
Odpowiedz
#17
w piatek jade do sieradza wiec cykne fotosy;-]
Odpowiedz
#18
Kobi tylko jak będziesz robił te zdjęcia to rób tak żeby było widać też tło oraz całą okolicę a to może pomóc.
"Bóg walczy po tej stronie, która ma lepszą artylerię" - Napoleon Bonaparte
Scale Model Warehouse Poland smwarehouse.pl
Odpowiedz
#19
Poniżej plon dzisiejszej pieszej wycieczki Męcka Wola - Strońsko, fragment schronu ze Strońska (ten najbliżej kościola) z patriotyczną inskrypcją :-D


Załączone pliki Miniatury
   
Dajmy Polakom zwalczać się wzajemnie. Nie ma lepszej metody. Wskutek przyczyn politycznych sami eliminują spośród siebie tyle ważnych dla konspiracji figur, ile my nigdy nie moglibyśmy wytłuc [...]
SS-Oberführer W. Bierkamp
Odpowiedz
#20
dobre;-p pewnie skin heads polska;-p a powaznie w maju mogli bysmy ruszyc ekipą na męke ktoś sie pisze? byłem w sieradzu acz nie wziołem aparatu zato na złomie poniewierał sie piekny wkład od kuchni wh z ładna tablczką znamionową w cenie złomu aluminiowego;-] ważył z 20 kg;-p
Odpowiedz
#21
wyszlo coś z tymi bunkrami w męce, czy chodzi o te bunkry kolo mostu kolejowego??
Odpowiedz
#22
to katalogowanie to dobry pomysł
ja mogę ci nieco powiedzieć o okolicach Uniejowa
Odpowiedz
#23
W Uniejowie są 3 bunkry a okolicznym Spycimierzu 5, Spycimierz kolonia 3, Zieleń 1 ( tyle wiem i widziałem ale podobno jest więcej)
Odpowiedz
#24
A cokolwiek w okolicach łęczycy jest ? Wim ze sadwa schrony przeciwatomowe ale to wszystko. Widzial ktos jakies bnkry czy schrony w okolicach ?
Odpowiedz
#25
o dowidzialem sie o bunkrch w grabowie . Wie ktos cos jeszcze ?
Odpowiedz
#26
Trochę tutaj :
<!-- l --><a class="postlink-local" href="http://www.lodz-eksploracja.org/viewtopic.php?f=8&t=1417">viewtopic.php?f=8&t=1417</a><!-- l -->
Leszek
Odpowiedz
#27
dzieki sliczne
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości