Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sprzątanie cmentarza wojennego Vol. 2
#16
Ja-choć bardzo chcę to nie mogę.Sobota niestety zajęta Sad
Odpowiedz
#17
Zgłaszam swoją gotowość.
Jak Feniks z popiołów......
Odpowiedz
#18
Witam

Od ktorej tam bedziecie panowie moze sie pojawie( na godzinke moze dwie) Smile chcialbym wkoncu wziasc w czyms udzial jakims szczytnym celu Smile Tongue


pozdrawiam MIQ
Odpowiedz
#19
Zróbmy w końcu liste kto jest chętny.i Jak z transportem, bo w sumie zero konkretów poza datą jest.

[ Dodano: 21 Marzec 2007, 09:11 ]
Co mnie i krabofoka irytuje :zly:
Odpowiedz
#20
Ja będę na pewno. Moi harcerze raczej też, jesli transport uda mi się jakiś załatwić. Będzie nas może 5 osób...
Pozdrawiam!!
Odpowiedz
#21
Lista:
ja
Krabofok
fidel
Andyseb
Gunship
Bartek Bijak
Martinez
Urwis30
Grześ
1 harcerz
2 harcerz
3 harcerz
4 harcerz
5 harcerz
Kade - chyba ze będzie wpis zdobywał!
Iwan
To tyle!
Uwaga tradycyjnie zabieramy własne narzędzia! Jedzonko i napitki również! Fotoaparaty mile widziane!

UWAGA! AKCJA SIĘ ODBĘDZIE POD WRUNKIEM DOBREJ POGODY JEZELI BEDZIE PADAĆ ZOSTAJEMY W DOMACH!

Pozdr MJ

UWAGA SĄ PROBLEMY Z GMINĄ PRAWDOPODOBNIE Z AKCJI NICI! :-(
Odpowiedz
#22
Jakie nici ? - sprecyzuj Jagoda.
Odpowiedz
#23
[shadow=green]Niestety akcję musimy odwołać Gmina nie posiada odpowiedniego pozwolenia, sprwę komplikuje fakt, że cmentarz jest w rejestrze i przy akcji cięcia krzaków musi być odpowiedni nadzór! W związku z zaistniałą sytuacją akcja zostaje odwołana! O nowym terminie będe informował![/shadow]
Odpowiedz
#24
pogoda i tak jest ch... yba nie najlepsza. Może jak się ciut polepszy, porobimy coś na cmentarzu 24 pułku w Gałkowie? Kamień wyszorujemy, napis poprawimy, śmieci pozbieramy, zobaczymy, co większego trzeba zrobić - może od razu przybijemy tabliczkę informacyjną, a potem lasem (z wykrywaczami? - to nie ja mówiłem) do Justynowa, nowa tabliczka zamiast tej wywianej - i na drugą stronę szosy do babci... Dojazd też jest łatwiejszy niż do Witkowic. Może warto przemyśleć w weekend?
Odpowiedz
#25
Ok.Czyli odwołujemy?
[Obrazek: belka.png]
Odpowiedz
#26
a pogoda ponoć ma być na łikend wyśmienita Sad
Dajmy Polakom zwalczać się wzajemnie. Nie ma lepszej metody. Wskutek przyczyn politycznych sami eliminują spośród siebie tyle ważnych dla konspiracji figur, ile my nigdy nie moglibyśmy wytłuc [...]
SS-Oberführer W. Bierkamp
Odpowiedz
#27
szkoda ze nie wypalilo Sad
Odpowiedz
#28
Hej, może byśmy cos zrobili?
jest ekipa, pogoda nie najgorsza, ruszmy mózgiem, może cos wykombinujemy?
Mamy 2 dni na przygotowanie.


Załączone pliki
.gif   sulk[1].gif (Rozmiar: 1,001 bajtów / Pobrań: 295)
.gif   drapanie[1].gif (Rozmiar: 761 bajtów / Pobrań: 295)
cyt:"Ależ Hans, pamiętaj że jestem twoim przyjacielem." (Bruner) odc. 14, pt.: "Edyta"
Odpowiedz
#29
To musimy se normalnie kurde wybierać jakis normalnie cmentarzyk niezasadzony do rejestru, to se bedziemy normalnie go mogli obczyścic :cwaniak:
Możeby Rogów i akcja z kolegami Wąskotorowcami? Powycinałbym se coś, tak sie nastawiłem na sobote a tu nic... Będę musiał sie wyżyć na ogródku... :->
Jak nie, jak tak!
Odpowiedz
#30
Głaz na cmentarzu w Gałkowie wietrzeje. Trzeba by go pokryć jakimś środkiem konserwującym. Zwrócił mi na to uwagę czytelnik. Nie znam się na konserwacji czegoś takiego. Może ktoś zna sposoby i środki? Pewnie trzeba by rozmawiać z konserwatorem zabytków.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości