Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wita archeolog
#1
Witam Wszystkich. Od ładnych kilku lat zajmuję się profesjonalnie archeologią a od 3 sezonów mam przyjemność brać udział i prowadzić badania na dawnym poligonie Łódź-Brus. O ich wynikach mam nadzieję opowiedzieć więcej na Zlocie a póki co jeszce raz pozdrowienia dla Was. Mam nadzieję, że się tu jakoś przydam Smile
W świecie nielegalnego handlu zabytkami ludzie, którzy są skłonni rozkopać spychaczami stanowisko archeologiczne albo pośrednio zapłacić za to poprzez nabycie skradzionych zabytków najwyraźniej nie mają żadnego honoru, kodeksu ani reguł.
Odpowiedz
#2
Witam serdecznie na forum :zdrowko:
Powyższy post został utworzony wyłącznie ze zrecyklingowanych literek najwyższej jakości,poddanych procesowi starannej selekcji.
Odpowiedz
#3
Witam.
Cieszy mnie obecność kolejnego archeologa, który zawitał w progach naszego forum. Zapraszam do częstych odwiedzin i dyskusji Smile
Odpowiedz
#4
Powitać Smile
Jak Feniks z popiołów......
Odpowiedz
#5
Witaj i cieszę się że dołączyłeś. Pozdrawiam kolegę Smile
Odpowiedz
#6
powitać zacnego gościa Smile
Odpowiedz
#7
fachowcy mile widziani,,,,,
Odpowiedz
#8
Witam Fachowca Smile
Odpowiedz
#9
Dzięki za miłe powitanie Smile Osobiście już niedługo Smile
W świecie nielegalnego handlu zabytkami ludzie, którzy są skłonni rozkopać spychaczami stanowisko archeologiczne albo pośrednio zapłacić za to poprzez nabycie skradzionych zabytków najwyraźniej nie mają żadnego honoru, kodeksu ani reguł.
Odpowiedz
#10
Ja już miałem przyjemność poznać osobiście :-)
I mam nadzieje na wiele wspólnych akcji w przyszłości na wzór współpracy z Archeo i Jack116 .
Witamy na forum :wypas:
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości