Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spotkanie przy piwku
#1
Swego czasu "Grupa Łódź" spotykała się raz w tygodniu albo raz na dwa tygodnie. Siedzieliśmy piliśmy piwko, paliliśmy lulki i toczyliśmy rozmowy o tym i tamtym. Proponuję wrócić do chlubnej tradycji! To co czwartek czy piątek? Godzina jak dla mnie może być 19-20. Miejsce hmmm może okolice pl. Dąbrowskiego np. pub mieszczańska labo rozbiórka browar tani i większość ma taką samą drogę. Oczekuję propozycji uwag i sugestii!
Pozdr MJ
Odpowiedz
#2
rozbiorka moze byc najlepiej w piatek co dwa tygodnie mozemy juz zaczac kontynuowac tradycje od tega piatku :wypas: :wypas: :wypas:
Odpowiedz
#3
Jestem za. Chętnie przybędę.
Gdy wytniemy ostatnie drzewo i zatrujemy ostatnią rzekę odkryjemy nagle, że nie można jeść pieniędzy.
Odpowiedz
#4
Ok piątek w Rozbiórce o 19 (rozbiórka ul. Składowa nr nie pamiętam idąc POW trzeba skręcić w lewo w Składową, pub jest po prawej stronie jakieś 30 m od skrzyżowania)
Pozdr MJ

[ Dodano: 26 Luty 2007, 10:25 ]
Żeb nie wprowadzać zamieszanie spotkania będa co tydzień. Gdyż inaczej ktoś może pomylić tygodnie, a tak zawsze kogoś spotka! A więc do piątku!
Pozdr MJ
Odpowiedz
#5
Postaram się zajrzeć.

[ Dodano: 26 Luty 2007, 15:24 ]
SKŁADOWA 13
[Obrazek: belka.png]
Odpowiedz
#6
Ponawiam zaproszenie na piątkowe piwko do Rozbiórki godz. 19! Zank rozpoznawczy dla nowych, nie znających się twarzy to leżacy na stole drewniany pociska autorstwa Stelli!
Pozdr MJ
Odpowiedz
#7
Zacznę numerować te pociski. Po latach ktoś może będzie je kolekcjonować jak carskie jaja Fabergere'a...Smile)))) Przy piwie wymyślimy scenariusz filmu fabularnego o Bitwie (...wchodzi dziedzic Pruski...). Potem tylko telefon do Davida Lyncha i do Putina po 50 tysięcy statystów...
Odpowiedz
#8
BEDE NA PEWNO :yes:
Odpowiedz
#9
Ech..... szkoda że piątek, pracuje od świtu do zmierzchu Sad A może kiedyś jak się cieplej zrobi to jakaś sobota w ogródku na Pietrynie wypali ?? ;-)
Odpowiedz
#10
Jak cieplej to w plener a nie spijac siki w plastiku:-)).Można wziąśc po zgrzewie i wybrać się chociażby na bunkier na stoki, np. Strażnicy Przedmieścia nas nie zgarną.
A byc jutro będę
[Obrazek: belka.png]
Odpowiedz
#11
Taaak.....plastik to profanacja

:cwaniak:
Odpowiedz
#12
Piwko dobra rzecz, każdy pretekst jest dobry.
Mam nadzieje że się wyrobię. W piętek jestem po za Łodzią. :zdrowko:
Odpowiedz
#13
Jahod jak będziesz weź pendriva, wezme lapatopa i se te ospreye zgrasz.Do 19 - tej.
[Obrazek: belka.png]
Odpowiedz
#14
nie mam pena! Ale jak weżmiesz kabel krosowy to se sieć zbudujemy!
Pozdr MJ

[ Dodano: 4 Marzec 2007, 01:24 ]
Nie wiem jak wy ale ja bawiłem się setnie! Tym większosą mam uciechę, że poznałem trzon ŁBS-u ;-) Oczywiście nie obyło się bez drobnych suwenirów! Dzięki Stella! Uprzejmie donoszę, że kolejne spotkanie już w piątek 9 marca :-)
Pozdr MJ
Odpowiedz
#15
Też było miło:-)))W piątek będę, zeskanisz to co potrzebne do piątku?
[Obrazek: belka.png]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości