Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spotkanie przy piwku
#46
Zreszta podobno od przyszłego tygodnia ma być 20 gradusów w cieniu. Więc może gdzies na swieżym powietrzu.
[Obrazek: belka.png]
Odpowiedz
#47
Trudno się zdecudować, ale można zrobić krauling po pubach i wybrać ten najlepszy. :wypas:


Załączone pliki
.gif   alcool[1].gif (Rozmiar: 6.39 KB / Pobrań: 415)
cyt:"Ależ Hans, pamiętaj że jestem twoim przyjacielem." (Bruner) odc. 14, pt.: "Edyta"
Odpowiedz
#48
Jak już tu wszedłem, to napiszę. Może kiedyś pub (?) „U Gerarda” na ul. Broniewskiego 22?
PLUSY
- to dawny duży garaż w ogrodzie przy willi. Wystrój ciekawy, bo robiony na starożytny Egipt - pocieszne hieroglify na ścianach, żarowki czerwono-udające płomienie
- miejsca dosyć - dwie sale
- można siedzieć na dworze pod gruszami - jeszcze wiecej miejsca, jest ogrodowy grill
- na uboczu, bo parenaście metrów od ulicy
- Znany wielu nam a nie uczestniczący w spotkaniach Andrzej Adach ma do niego 100 metrów
- Obert ma 2 przystanki z domu
- dojazd prosty, tramwajem ”1” do Broniewskiego i 200 metrów w lewo, autobusami 69, 95,72, 75, 70 i 70 a. Od przystanku przy Kraszewskiego - 50 m. Od skrzyżowania Mickiewicza-Kościuszki to jest 7 przystanków „95”
- oryginalna barmanka - Serbka, śmiesznie mówi po polsku
- jest też gorzała i bilard
- w promieniu 300 metrów od Gerarda jest PIĘĆ (!) innych pijałek - w jednej piwo 3 zł
MINUSY
- piwo drogawe, duża warka strong - 3,70
- ewentualnie w dziób można dostać, ale to w końcu moja dzielnica, może darują. Na Składowej też można dostać.
Odpowiedz
#49
W rozbiórce browar 4.50 - Lichwa!
A ktoś miał wysąpić o rabat! (bilobil na pamięć)
cyt:"Ależ Hans, pamiętaj że jestem twoim przyjacielem." (Bruner) odc. 14, pt.: "Edyta"
Odpowiedz
#50
Ostatnio płaciłem po 4zł
Pozdr MJ
Odpowiedz
#51
panowie a co powiecie na piwko w niedziele? 3 miejsca proponuje: buła pub , tabasco , bibliotek kto chetny???i co wolicie?
pozdr
Odpowiedz
#52
Jak ktos chce pic piwo w bibliotece to jak chce zaryzykowac doznania napoju gazowanego o aromacie piwnym to polecam.Takiego gówna to w całym mieście nie ma i kosztuje 5 pln.A ja wracam niestety w niedziele z czechlandi i moge byc zmęczony:-)).A byliście kiedyś na murku na pomorskiej 116?Tam się fajnie siedzi i nie ma oporów ze strony właściciela na picie na zewnątrz za sklepem:-))
Krabofok i reszta coś na ten temat wiedzą.Na razka
Odpowiedz
#53
Piwo w "Bibliotece" miało ostatnio kontakt z prawdziwym piwem chyba gdzieś pod szyldem reklamowym. Zgadzam się z Fidelem.
Spotkania piątkowe 19:00 "Rozbiórka" ew. "Mieszczańska" są ciągle aktualne Smile
"Bóg walczy po tej stronie, która ma lepszą artylerię" - Napoleon Bonaparte
Scale Model Warehouse Poland smwarehouse.pl
Odpowiedz
#54
W bibliotece to jest piwo z "rozlewni".Rozlało się na podłogę i szmatą zgarneli do wiadra:-))
[Obrazek: belka.png]
Odpowiedz
#55
Jagoda napisał(a):Ostatnio płaciłem po 4zł
Pozdr MJ
CIEKAWE COŚ MU ZROBIŁ? :lol:
cyt:"Ależ Hans, pamiętaj że jestem twoim przyjacielem." (Bruner) odc. 14, pt.: "Edyta"
Odpowiedz
#56
W ten piatek ktoś się stawi na spotkanku? Tydzień temu spiłem piwko razem z kumplem ktory chciał pogadać na temat betonu a tu lipa nikogo nie było. :drunk:
Gdy wytniemy ostatnie drzewo i zatrujemy ostatnią rzekę odkryjemy nagle, że nie można jeść pieniędzy.
Odpowiedz
#57
O a co to za betoniarz ? Smile Jutro - być może, nie wykluczone Smile Zobaczymy co przyniesie los.
"Bóg walczy po tej stronie, która ma lepszą artylerię" - Napoleon Bonaparte
Scale Model Warehouse Poland smwarehouse.pl
Odpowiedz
#58
Jakby nie patrzeć jutro Wielki Piątek...Takie tam przypomnienie dla wierzących...
Polak nie pyta ilu jest wrogów, tylko gdzie oni są!
Odpowiedz
#59
czy ktos wybiera sie w ten piatek na piwo do rozbiurki???
Odpowiedz
#60
Niestety w ten i przyszły piątek mnie nie będzie ale 11 maja można mnie spotkać na Starcie na MWB zapraszam!
Pozdr MJ
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości